Įmonė „Sogefi“ tapo įmonės „General Motors“ metų tiekėja

1 gegužės 2014, 23:55

Įmonė „General motors“ skyrė apdovanojimą „Metų tiekėja 2013” įmonei „Sogefi“ už oro įsiurbimo sistemas. Apdovanojimas buvo skirtas už įmonės inovacijas bei kokybiškus produktus ir paslaugas.

Apdovanojimas, kuris buvo įteiktas jau 22 kartą, skatina įmones kurti naujoviškas technologijas bei siūlyti kokybiškus bei konkurencingus produktus. Tokį apdaovanojimą gauna mažiau nei 1 iš 100 tiek

ėjų. 

Ceremonijoje, kuri įvyko kovo 12 Detroite, įsiurbimo sistemų kategorijos apdovanojimą įteikė „Sogefi“ grupės generalinis direktorius Guglielmo Fiocchi ir Mary Barra – nauja amerikietiškojo koncerno 

generalinė direktorė.  „General Motors“ atstovų teigimu, šis apdovanojimas skirtas už „Sogefi“ indėlį į variklinių transporto priemonių projektavimą.

Šiuo metu įmonė „Sogefi“ yra pirmaujanti salono, kuro ir alyvos filtrų tiekėja atsarginių detlių rinkoje.

–        „Mūsų inžinieriai ne pirmą kartą įrodė, kad naujoviškų technologijų panaudojimas „Sogefi“ filtruose užtikrina jog šie filtrai yra daugiausiai pasirenkami OE dalių gamintojų visame pasaulyje. Visi produktai, esantys atsarginių detalių rinkoje atitinka OE detalių specifikacijas. Viso to dėka, mūsų klientai gauna OE specifikacijas ir antrinėje atsarginių detalių rinkoje“ – teigia Andrea Taschini, „Sogefi“ generalinis direktorius atsarginių automobilių detalių rinkoje.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!