„Sogefi“ rekomenduoja salono filtrą keisti pavasarį

19 kovo 2014, 23:54

Pavasaris yra sudėtingas laikotarpis alergiškiems žmonėms. Sezoniniai negalavimai ne tik sukelia diskomfortą, bet ir gali kelti didelę grėsmę saugumui kelyje. Siekiant išvengti tokios situacijos, „Sogefi“ rekomenduoja salono filtrą keisti pavasarį.

Beveik 95 % šiuo metu gaminamų automobilių Europoje standartinėje įrangoje turi salono filtrą, nepriklausomai nuo to, ar automobilyje yra įrengta oro kondicionavimo sistema.

„Salono filtrai turi didelį pardavimų potencialą kiekvienam automobilių detalių pardavėjui ar automobilių servisui. Tačiau, keičiant juos reikia nepamiršti dviejų pagrindinių veiksnių. Pirmasis, žinoma – kokybė, kad salono filtras tikrai valytų orą automobilio viduje, jis turi būti techniškai pažengęs, tai reiškia, kad jis turi būti pagamintas ekspertų, kurie teikia dalis OE rinkai. Antras veiksnys – kalbant apie salono filtrą su klientu, reikia jam priminti kodėl ir kaip dažnai reikia jį keisti. Šie veiksniai garantuoja klientų pasitenkinimą, o tai yra pagrindinis verslo plėtros veiksnys.“ – teigia Andrea Taschini, Sogefi Aftermarket Business Unit direktorius.

Prekių ženklai „Purflux“, „Fram“ bei „CoopersFiaam“, kurie sudaro „Sogefi“ grupę, siūlo dviejų tipų salono filtrus, kurie sustabdo teršalus ir kvapus iš išorės:

·       Šie filtrai sulaiko visas daleles, didesnes nei 40 mikronų, įskaitant bakterijas, žiedadulkes ir išmetamąsias dujas;

·       Aktyvuotos anglies filtrai sulaiko ne tik daleles, bet ir kvapus. Be to, šie filtrai sumažina kenksmingų dujų koncentraciją automobilio salone, kuri gali sukelti galvos skausmą ir kosulį. „Sogefi“ filtrai sudaryti iš trijų sluoksnių: aktyvuotos anglies sluoksnio tarp dviejų neaustinės medžiagos sluoksnių.

Kuo ilgiau salono filtras nėra keičiamas, tuo daugiau bakterijų kaupiasi automobilio salone, kurios savo ruožtu riboja šviežio oro patekimą į automobilio saloną. Miesto aplinkoje salono filtro efektyvumas mažėja kur kas sparčiau, dėl intensyvaus eismo ir dažnai mažo greičio. Esant tokioms sąlygoms automobilio salone gali susidaryti vadinamasis „tunelio efektas“, kuomet išmetamųjų dujų koncentracija automobilio salone, gali gerokai viršyti šių dujų koncentraciją lauke. Todėl salono filtrą reikėtų keisti kiekvienais metais.

Įmonė „Sogefi“ savo asortimente siūlo daugiau, nei 250 salono filtrų pozicijų, kurios tinka 95 % Europos automobilių.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!