Naujo dydžio „Matador HR4“ sunkvežimių ir autobusų padangos

23 rugpjūčio 2016, 22:43

Hanoveris, 2016 m. rugpjūtis. „Matador“ padangų gamintojas pristatė naujo dydžio sunkvežimiams ir autobusams skirtas vairuojamosios ašies „F HR4“ ir varančiosios ašies „D HR4“ padangas. Jos yra 315/70 R22.5 dydžio ir pasižymi gerokai mažesniu pasipriešinimu riedėjimui, taip pat optimaliomis valdymo savybėmis važiuojant bet kokia kelio danga. Šios padangos yra ekonomiškai efektyvus sprendimas regioninių ir tolimųjų pervežimų sunkvežimiams ir autobusams.

Matador_New_Sizes_FHR4_DHR4

Po pernai pristatytų 315/80 R 22.5 dydžio padangų, „Matador“ padangų gamintojas išplėtė serijos gamą, siūlydamas 315/70 R22.5 dydžio vairuojamosios ir varančiosios ašies padangas. Jos pasižymi itin ilgu tarnavimo laiku ir ypatingai saugiomis važiavimo savybėmis. Naujas optimizuotas protektoriaus mišinys ir ypatinga lamelių išdėstymo technologija užtikrina puikias sukibimo ir valdymo savybes net ir važiuojant šlapia kelio danga.

Dėl ypatingai gerų valdymo savybių net ir važiuojant per sniegą, varančiosios ašies „D HR 4“ padangos yra pažymėtos žieminių padangų snaigės kalnuose simboliu, o vairuojamosios ašies „F HR 4“ padangos yra pažymėtos „M+S“ simboliu. Be to, naujo protektoriaus forma lemia, kad „Matador HR 4“ padangos pasižymi žymiai didesniu tarnavimo laiku ir mažesnėmis degalų sąnaudomis. „F HR 4“ ir „D HR 4“ padangos yra skirtos sunkvežimiams ir autobusams ir pasižymi maksimaliomis savybėmis regioniniuose ir tolimuose pervežimuose.

Visos naujos „Matador HR 4“ serijos padangos turi itin tvirtą karkasą, todėl padangos su sutvirtintu juostiniu kordu pasižymi itin dideliu atsparumu, taip pat leidžia atnaujinti protektorių, taip padidinant automobilių parko efektyvumą.

www.continental-corporation.com

Oficialusis UEFA EURO 2016™ rėmėjas

Nuo 2007 m. Matador tapo „Continental AG“ prekės ženklu. Šios daug metų gyvuojančios Slovakijos markės padangos yra gaminamos Puchovo gamykloje ir užima svarią lengvųjų automobilių ir komercinio transporto padangų rinkos dalį. Matador siūlo itin didelę komerciniam regioninių ir tolimųjų pervežimų transportui skirtų padangų gamą.

Continental plėtoja pažangias technologijas, skirtas žmonių ir krovinių pervežimui. Tarptautinis padangų gamintojas, būdamas patikimas partneris ir automobilinės industrijos tiekėjas, siūlo tvarius, saugius, patogius, individualiai pritaikytus ir prieinamus sprendimus. Korporacijos, kurios sudėtyje yra penki padaliniai – Važiuoklės ir saugumo, Vidaus įrangos, Transmisijos, Padangų ir ContiTech, 2015 metų apyvarta siekė 39,2 milijardus eurų. Šiuo metu 55 pasaulio šalyse esančiuose įmonės padaliniuose dirba apie 215 000 darbuotojų.

Padangų padalinys turi 24 tyrimų ir gamybos centrus visame pasaulyje. Platus produktų asortimentas drauge su nuolatinėmis investicijomis į tyrimus ir plėtrą užtikrina ekonomiškumą ir yra ekologiškai saugus. Padangų padalinys yra vienas pirmaujančių pasaulyje padangų gamintojų, turintis maždaug 49 000 darbuotojų, kurio 2015 metų apyvarta siekė 10,4 milijardus eurų.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!