Glaudus HONDA ir CASTROL bendradarbiavimas

25 spalio 2013, 21:42

Visi dabartiniai ir planuojami HONDA varikliai bus užpildyti nauja alyva „Castrol EDGE Professional H“, kurios klampumas 0W-20, 0W-30 ir 5W-30. Tai vienas iš sutarties punktų, kuriuos pasirašė „Honda Motor Europe“ su įmone „Castrol“.

„Honda“ rekomenduoja „Castrol“ tepalus

Japonijos gamintojas kartu su įmone „Castrol“ sukūrė mažo klampumo alyvų liniją. Linija „Castrol EDGE Professional H“ buvo sukurta specialiai naujausiems „Honda“ modeliams, siekiant padidinti jų veiksmingumą ir efektyvumą. Alyvos „Castrol EDGE Professional H“ sukurtos „Honda“ markės aukščiausios technologijos benzininiams  i-VTEC ir dyzeliniams i-DTEC varikliams. Alyva skirta 1.6, varikliui, kuris montuojamas automobilyje „Honda Civic“ ir greitu metu bus montuojamas į „CR-V“ ir „Civic Tourer“.

Alyvos „Castrol EDGE Professional H“ ir originalios HONDA alyvos yra vieninteliai produktai, kuriuos rekomenduoja HONDA Europoje. Abi alyvų linijos prieinamos tik HONDA platinimo tinkle. 0W-20 klampumo alyva yra skirta benzininiams ir hibridiniams varikliams. Mažo klampumo ir aukščiausios kokybės, turinti sertifikatus  API SN ir ILSAC GF-5, alyva užtikrina ilgą variklio tarnavimo laiką ir sumažina degalų sąnaudas bei CO2 emisiją.

Alyva „Castrol EDGE Professional H C2 0W-30“ skirta dyzeliniams varikliams. Mažos taršos ir energijos taupymo formulė apsaugo DPF filtrą ir padeda mažinti kuro sąnaudas. Alyva atitinka specifikaciją ACEA C2. Paskutinė gamoje alyva, kurios klampumas 5W-30, skirta benzininiams varikliams (taip pat su turbo kompresoriumi) ir atmosferiniams varikliams be kietųjų dalelių filtro. Alyva atitinka šiuos reikalavimus: API SN/CF, ILSAC GF-5 ir ACEA A1/B1, A5/B5.

Išskyrus ACEA, API ir ILSAC specifikacijas, alyva „Castrol EDGE Professional H“ turėjo išlaikyti griežtus „Honda“ testus, tikrinančius klampumą aukštose temperatūrose bei termo stabilumą. Kaip ir kitos „EDGE Professional“ gamos alyvos, ši alyva skirta „Honda“ automobiliams, gamybos procese yra dvigubai filtruojama bei papildoma fluorostenciniu papildu, kuris matomas UV šviesoje.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!