Naujas PURFLUX filtrų katalogas

9 spalio 2013, 21:08

Grupė SOGEFI išleido naują PURFLUX filtrų katalogą. Leidinyje pateikiama 118 naujų pozicijų, kurios skirtos naujausiems automobilių modeliams, pagamintiems pernai. Pvz.: „Volkswagen Golf VII“, „Mercedes CLA (C117)“, „Opel Adam“, „Renault Clio IV“ ir „Captur“ bei „Peugeot 308 II“.

Kiekvienas filtras aiškiai klasifikuotas, todėl naujo katalogo sistemoje lengva rasti atitinkamas pozicijas pagal automobilio gamintoją ir filtro tipą. Šių metų katalogas sudarytas iš 502 puslapių, tai ne daug daugiau nei praeitų metų katalogas. Tai buvo įmanoma, perkėlus pozicijas, skirtas senesniems automobiliams iš popierinio katalogo į intenetinį katalogą

 

–          „Šis katalogas yra ne tik žinių apie PURFLUX rinkinys, bet ir priemonė, kuri parodo, kad mūsų įmonė yra lyderė naujų produktų gamyboje, ypač naujausių automobilių segmente. Mes ir toliau sieksime išlaikyti lyderių poziciją.“ – teigia Andrea Taschini, „Sogefi Aftermarket Business Unit“ generalinis direktorius.

Naują PURFLUX katalogą galima užsisakyti spausdintą ir kompaktiniame diske. Taip pat galima atsisiųsti iš PURFLUX internetinės svetainės www.purflux.com arba TecDoc.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!