„Continental“ padangos – koncepciniam „Volvo“ sunkvežimiui

26 liepos 2016, 22:46

• Projekto „Volvo Concept Truck“ tikslas – didesnis naujos kartos sunkvežimių efektyvumas ir mažesnė tarša;
• „Continental“ padangos montuojamos vilkikui ir puspriekabei;
• Koncepcinės padangos pasižymi mažesniu pasipriešinimu riedėjimui ir užtikrina mažesnes degalų sąnaudas.

Hanoveris, 2016m. liepos mėn.Tarptautinis „Premium“ padangų ir automobilinės įrangos gamintojas „Continental“ tapo oficialiu „Volvo Concept Truck“ projekto padangų tiekėju. Pagrindinis šio projekto tikslas – iš esmės padidinti krovinių pervežimo efektyvumą ir sumažinti į aplinką išmetamų teršalų kiekį. Projekte, kuris apima visą sunkvežimio sąstatą – tiek vilkiką, tiek ir puspriekabę – „Volvo Trucks“ kompanija su partneriais pritaikė daug novatoriškų sprendimų, kurie lėmė daugiau nei 30 procentų mažesnes degalų sąnaudas.

„Stiprindama ilgametį bendradarbiavimą ir partnerystę su „Volvo Trucks“, „Continental Tires“ kompanija dalyvauja projekte kaip oficialus padangų tiekėjas. Mes palaikome ambicingus ir itin perspektyvius projekto tikslus, tiekdami specialiai sukurtus padangų prototipus su ypatingai mažu pasipriešinimu riedėjimui“, – sako Klausas Kreipe, „Continental“ originalių sunkvežimio padangų skyriaus vadovas. Kuriant šias padangas buvo pritaikyta daug novatoriškų sprendimų, kurie lėmė ne tik mažesnes degalų sąnaudas, bet ir užtikrino kitas puikiai subalansuotas savybes.

Koncepcinis vilkikas tiek ant vairuojamosios, tiek ir ant varančiosios ašių turi sumontuotas 315/70 R22.5 dydžio padangas, o puspriekabei sumontuotos 385/55 R22.5 dydžio padangos.

„Volvo Trucks“ ir „Continental“ palaiko glaudžią ir ilgametę verslo partnerystę. Kompanijų partnerystė „Volvo Concept Truck“ projekte užtikrina, kad ir ateityje įmones sies artimas bendradarbiavimas technologijų srityje.

www.continental-corporation.com

Oficialusis UEFA EURO 2016™ rėmėjas

Continental plėtoja pažangias technologijas, skirtas žmonių ir krovinių pervežimui. Tarptautinis padangų gamintojas, būdamas patikimas partneris ir automobilinės industrijos tiekėjas, siūlo tvarius, saugius, patogius, individualiai pritaikytus ir prieinamus sprendimus. Korporacijos, kurios sudėtyje yra penki padaliniai – Važiuoklės ir saugumo, Vidaus įrangos, Transmisijos, Padangų ir ContiTech, 2015 metų apyvarta siekė 39,2 milijardus eurų. Šiuo metu 55 pasaulio šalyse esančiuose įmonės padaliniuose dirba daugiau nei 212 000 darbuotojų.

Padangų padalinys turi 24 tyrimų ir gamybos centrus visame pasaulyje. Platus produktų asortimentas drauge su nuolatinėmis investicijomis į tyrimus ir plėtrą užtikrina ekonomiškumą ir yra ekologiškai saugus. Padangų padalinys yra vienas pirmaujančių pasaulyje padangų gamintojų, turintis maždaug 49 000 darbuotojų, kurio 2015 metų apyvarta siekė 10,4 milijardus eurų.

Komercinių automobilių padangosyra vienas didžiausias sunkvežimių, autobusų ir specialios paskirties padangų gamintojas pasaulyje. Jis nuolatos kuria ir siūlo itin plačią padangų gamą ir paslaugas, taip pat su padangų naudojimu susijusius sprendimus.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!