„Tenneco“ MTV amortizatoriai naujuosiuose Ford automobiliuose

2 birželio 2015, 22:39

Ford pasirinko aukštos kokybės „Tenneco“ amortizatorius. Šie amortizatoriai bus montuojami naujausiuose Focus ir C- MAX modeliuose, kurie ištobulinti pagal Ford C – Car platformą. Pasak Ford, naujausios technologijos ir nauji techniniai sprendimai žymiai pagerins važiavimo komfortą ir saugumą.

„Tenneco“ gaminamas daugiafazis vožtuvas (MTV) yra patikima dviejų vamzdžių vožtuvų sistema, kuri užtikrina platų slopinimo diapazoną. Palyginus su įprastais amortizatoriaus vožtuvais, vožtuvas (MTV) yra kur kas patikimesnis ir tvirtesnis. Šis vožtuvas taip pat puikiai užtikrina automobilio stabilumą ir komfortą.

– „Didžiuojamės tuo, kad Ford pasirinko mūsų amortizatorius, kaip standartinę automobilio įrangą, naujausiuose Ford Focus ir C- MAX modeliuose.“ – pasakė Sandro Paparelli, „Europe Ride Performance“ viceprezidentas ir direktorius. – „ Mūsų inžinieriai sukūrė puikų amortizatorių, kuris užtikrina automobilio stabilumą, pagerina valdymo charakteristikas neprarasdamas komforto“. – pridėjo Sandro.

„Tenneco“ sukurta MTV technologija yra dalis Ford ETS (Enhanced Transitional Stability), kuri pradėta montuoti naujausiuose Ford Focus modeliuose.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!