Visas komplektas. Išskirtinės kokybės „Elring“ sandariklių rinkiniai

23 spalio 2023, 17:10

Tinkamai atliekant remonto darbus viskas turi puikiai tikti, būti tiksliai priderinta ir greitai gaunama. „Elring“ siūlo gausų asortimentą, pritaikytą visiškam ir daliniam variklių, pavarų dėžių ir agregatų perrinkimui. Nesvarbu, ar kalbama apie viso variklio montavimo darbus, cilindrų galvutę ar apie karterį – dirbtuvių profesionalai gali pasitikėti „das Original“.

Remonto darbai erzina, tačiau dažniausiai jų nepavyksta išvengti. Kai reikia profesionalios sandarinimo technikos, patyrę transporto priemonių ekspertai mielai renkasi „Elring“ gaminius. Sandariklių rinkinių specialistas gali pasiūlyti tinkamiausią gaminį įvairiausiems remonto atvejams.

Mes nuolat palaikome ryšius su automobilių gamintojais, kad bet kuriuo metu galėtumėme siūlyti reikiamą asortimentą, tinkantį ir naujiesiems įvairių gamintojų varikliams. Be to, mūsų komanda, kurią sudaro patyrę inžinieriai, automobilių meistrai ir technikai, taip pat gali suteikti svarbios informacijos apie sandarinimo techniką.

Kiekvienam naudojimo atvejui tinkamas sandariklių rinkinys

Kadangi šiais laikais remonto dažniausiai prireikia cilindrų galvutės srityje, t. y., viršutinėje variklio dalyje, ekonomiškai dirbančiose dirbtuvėse visų pirma naudojami specialiai cilindrų galvutei remontuoti skirti sandariklių rinkiniai (ES). Papildžius atskirai įsigyjamu sandariklių rinkiniu karteriui (CS), gaunamas sukomplektuotas viso variklio sandariklių rinkinys (S).

Klientai visame pasaulyje pasitiki „Elring – das Original“. Jūs žinote, kad sandarinimo priemonių profesionalai visada žino, kaip išspręsti kilusią problemą.

Informaciją apie visus „Elring“ sandariklių rinkinius rasite internete adresu www.elring.com arba „TecDoc“.


Sandariklių rinkinys cilindrų galvutei remontuoti

„Elring“ cilindrų galvutės sandariklių rinkinyje yra visi sandarikliai, kurių reikia remontuojant cilindrų galvutę ir ją montuojant prie variklio bloko.

„Elring“ cilindrų galvutės rinkiniuose yra šios dalys:

  • cilindrų galvutės sandariklis
  • cilindrų galvutės gaubto sandariklis
  • spinduliniai riebokšliai kumšteliniam velenui
  • vožtuvo koto sandarikliai
  • įsiurbimo ir išmetimo kolektoriaus sandarikliai
  • guminės forminės dalys sandarinimo žiedai

Sandariklių rinkinys karteriui
Rinkinyje yra visi karterio sandarinimo žiedai.


Sandariklių rinkinys
variklio montavimo darbams

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!