PHILIPS XPERION 3000 – belaidė šviesa kiekvienam

2 lapkričio 2023, 8:00

„Xperion 3000“ yra išskirtinių belaidžių lempų ir žibintuvėlių linija, kurios rafinuotas dizainas užtikrina didesnį atsparumą smūgiams, tirpikliams, alyvoms ir tepalams bei aptaškymui. Buvo sukurta specialiai automobilių mechanikams, tačiau puikiai tinka ir buitiniam naudojimui.

Ieškantys kažko išbandyto ir patikrinto, dažnai renkasi kariuomenei ar specialiosioms pajėgoms gaminamus produktus. Drabužiai, turistinė ar stovyklavimo įranga, įvairių rūšių mūšiuose patikrinti aksesuarai garantuoja, kad šie produktai bus itin patvarūs civilinėmis sąlygomis.

Labai panašiai turėtumėte žiūrėti į „Philips Xperion 3000“ lempas ir žibintuvėlius. Jie buvo sukurti taip, kad veiktų labai sunkiomis sąlygomis, todėl tampa praktiškai „nesunaikinami“, kai naudojami namuose, kelionėse ar smulkiems meistravimo darbams. Skirtingai nuo pilkų ar juodų karinių gaminių, jie turi patrauklią spalvų schemą, todėl juos lengva rasti. Dėl šios detalės taip pat dirbo „Philips“ specialistai. Taip buvo siekiama sumažinti remontuojamuose automobiliuose paliekamų žibintų ir žibintuvėlių problemą. „Xperion 3000“ linija puikiai matosi, todėl sumažėja rizika ką kur nors pamesti.

„Philips Xperion 3000“ yra tikrai puikus belaidis šviesos šaltinis. Kiekviena lempa yra mažas savo srities specialistas. Liniją sudaro 10 modelių. Štai keletas pasiūlymų pavyzdžių, kuriuos tikrai verta šiek tiek geriau pažinti.

Xperion 3000 Zoom

Patogi įranga su labai stipria šviesos diodų šviesa ir judančia galvute. Galima naudoti kaip rankinį žibintuvėlį, pastatyti ant stalo arba pritvirtinti kur nors aukščiau, naudojant daugiafunkcį laikiklį (tradicinį ir magnetinį). Jei ieškote vienos universalios darbo lempos, kuri puikiai veiktų ir kaip rankinis žibintuvėlis, „Xperion 3000 Zoom“ bus puikus pasiūlymas.

 • objektyvas, kuris fokusuoja arba išsklaido šviesą, leidžia lengvai reguliuoti nuo plataus kampo iki taško ryškumo
 • Šviesos diodas veikia dviem režimais – 1000 lm (visa galia) / 200 lm (ekologinis režimas)
 • akumuliatoriaus veikimo laikas: priklausomai nuo pasirinkto darbo režimo, nuo 1,5 iki net 9 (!) valandų
 • fokusavimo arba šviesos išsklaidymo nuo 20 ° iki 130 ° funkcija
 • mechaninis ir magnetinis laikiklis

Xperion 3000 Slim

„Xperion 3000 Slim“ yra tipinė apžiūros lempa. Plonas, tačiau patvarus šviesos diodų skydelis atsidaro iš rankenos (dengiančios akumuliatorių) „lenktinio peiliuko“ principu. Šis sprendimas puikiai tiks, kai reikia pažvelgti giliai po variklio dangčiu ir patikrinti priedų diržo būklę arba paieškoti variklio nesandarumo. „Xperion 3000 Slim“ lempos privalumus jau įvertino mechanikai, tačiau tokia lempa taip pat puikiai tiks bet kokio automobilio įrangai. Nesvarbu, ar lengvajame automobilyje, autobuse ar sunkvežimyje, tokią lempą verta turėti po ranka.

 • du pagrindiniai apšvietimo režimai – 500 lm / 200 lm (ekologiškas režimas)
 • taškinis apšvietimas – 150 lm
 • akumuliatoriaus veikimo laikas priklausomai nuo pasirinkto režimo, nuo 3 iki 8 valandų arba 20 valandų pasirenkamu ekologiniu 50 lm režimu
 • šviečiantis šviesos diodų skydelis (1,6 cm pločio) ne tik atsidaro „lenktinio peiliuko“ principu, bet ir gali būti pasukamas 270 °, kas labai praverčia tvirtinant lempą kabliuku ar stipriu magnetu
 • ši lempa buvo išbandyta atliekant metimo iš 1,5 metro aukščio bandymą ir atlaiko atsitiktinį kritimą naudojimo metu.

Xperion 3000 Pocket

„Philips Xperion 3000“ kišeninė šviesos diodų lempa yra maža, labai universali darbinė lempa – iš esmės žibintuvėlis su akumuliatoriumi, kuri lengvai telpa kišenėje. Dėl savo atsparumo smūgiams, drėgmei ir taršai puikiai tinka automobilių dirbtuvėms, tačiau iš tiesų tai bene „civiliškiausias“ pasiūlymas visame asortimente. Puikiai tinka kasdieniniam naudojimui. Gali efektyviai apšviesti tiek darbo vietą, tiek nedidelę ūkinę patalpą, palapinę ar turistinį namelį-autopriekabą.

 • du ryškumo režimai 300 lm 300 lm / 100 lm (ekologiškas režimas)
 • akumuliatoriaus veikimo laikas: nuo 3 iki 10 valandų, priklausomai nuo pasirinkto režimo
 • pasukamas pagrindas (180 °)
 • ryški, maloni akims šviesa (6000 K)
 • kabliukas ir stiprus magnetas leidžia lengvai pritvirtinti lempą ir naudoti ją nenaudojant rankų

Xperion 3000 Pillar

Tai aukštos klasės modelis, skirtas sunkioms užduotims atlikti. „Xperion 3000 Pillar“ suteikia stiprią šviesą, turi ergonomišką. neslystančia medžiaga padengtą rankeną ir, žinoma, papildomus kabliukus ir magnetinius laikiklius pritvirtinimui virš darbo vietos. Lempa leidžia veikti trimis režimais – 500 lm, 200 lm (ekologiniu režimu) ir 150 lm (taškiniu režimu). Akumuliatoriaus veikimo laikas: nuo 2,5 iki netgi 8 valandų, priklausomai nuo pasirinkto režimo  Jei kas nors ieško tvirto žibintuvėlio, kuris būtų naudojamas įvairiomis sąlygomis (namuose, automobilyje, garaže, dirbtuvėse, stovyklavietėje ir pan.)

 • „Xperion 3000 Pillar“ neabejotinai yra vienas universaliausių variantų ir tuo pačiu investicija ilgiems metams.
 • du pagrindiniai šviesos šaltiniai – pagrindinis šviesos diodų reflektorius (200-500 lm) ir papildomas taškinis šviesos šaltinis (150 lm)
 • trys įmontuoti magnetai lengvesniam lempos tvirtinimui darbo vietoje – dirbtuvėje, virtuvėje, stovyklavietėje
 • lempa taip pat turi du ištraukiamus ir pasukamus kabliukus, kurie dar labiau padidina naudojimo universalumą
 • visiška įkrauta „Philips Xperion 3000 Pillar“ lempa sustiprintu režimu skleidžia pagrindinį ryškios baltos šviesos spindulį iki 3 valandų. Savo ruožtu, pats prožektorius su akumuliatoriumi gali veikti iki aštuonių valandų. Retkarčiais naudojant lempą gali veikti kelias dienas, kol ją reikės įkrauti
 • kaip ir visos „Xperion 3000“ serijos lempos, šis modelis taip pat turi sustiprintą korpusą, kuris apsaugo nuo drėgmės, purvo ir kritimo.

Xperion 3000 Line

Šis modelis yra dirbtuvių klasika. „Philips Xperion 3000 Line“ idealiai tinka greitoms apžiūroms ir ilgesniam remontui. 120 ° šviesos spindulys pašalina šešėlius, o 360 ° pasukamas kabliukas ir stiprus magnetas leidžia valdyti be rankų. Pasižymi sertifikuotu atsparumu vandeniui ir dulkėms pagal IP54. Taip pat turi IK07 atsparumo smūgiams ir kritimams iš iki 1,5 metro aukščio klasę.

 • „Philips Xperion 3000“ serija suteikia platų 120 laipsnių šviesos spindulio kampą, puikiai apšviečiant visą darbo sritį
 • Priklausomai nuo poreikio – gali šviesti dviem 300 lm ir 150 lm režimais
 • Tai reiškia, kad akumuliatoriaus veikimo laikas yra 4-7,5 valandos
 • Pasižymi sertifikuotu atsparumu vandeniui ir dulkėms pagal IP54.
 • Taip pat turi IK07 atsparumo smūgiams ir kritimams iš iki 1,5 metro aukščio klasę.

Išbandyti dirbtuvėse, veikia… visur!

Visos „Xperion 3000‘ linijos lempos buvo sukurtos taip, kad atlaikytų sunkumus automobilių dirbtuvėse, bet taip pat puikiai tinka stovyklavimui, kaip avarinė šviesa kelyje ar namuose. „Xperion“ lempas naudoja ir mėgėjai – ant galvos montuojami modeliai (priekiniai žibintai) praverčia žygiuojant pėsčiomis, važinėjant dviračiu, tyrinėjant sudėtingas teritorijas – visur, kur reikia šviesos turint laisvas rankas. „Xperion 3000“ lempas perka ne tik profesionalūs automobilių meistrai , bet ir privatūs asmenys. Viskas dėl to, kad jie yra vizualiai patrauklūs, efektyviai apsaugoti nuo vandens ir dulkių ir – kas svarbiausia – yra puikus, efektyvus šviesos šaltinis.  Visos „Xperion 3000“ lempos turi tris pagrindinius privalumus:

 • galingus šviesos diodus
 • talpų akumuliatorių
 • patvarų korpusą, atsparų dulkėms ir aptaškymui (pasirinkti modeliai yra sertifikuoti atsparumui vandeniui ir smūgiams)

„Philips Xperion 3000“ lempos siūlo daugybę novatoriškų ir funkcionalių sprendimų, užtikrinančių komfortą ir laisvę dirbant, o „Xperion“ yra ne tik dirbtuvių įranga, bet ir praktišku įrankiu kasdieniam naudojimui.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!