Jei nėra oro…

5 gegužės 2022, 8:00

Jei nėra oro…

… tada originalus įmonės „Dunlop“ pakaitalas „AIC Germany“

„AIC Germany“ iš Glinde netoli Hamburgo – tai įmonė, kuri specializuojasi iniciatyviai sprendžiant problemas automobilių atsarginių dalių srityje. Įvairių produktų portfelį sudaro daugiau nei 12 500 gaminių iš daugiau nei 100 gaminių grupių, todėl AIC po 50 metų yra įsitvirtinusi nepriklausomoje antrinėje atsarginių dalių rinkoje. Kasdien atrandami vis nauji kasdienę dirbtuvių veiklą palengvinantys sprendimai ir gaminiai.

Pneumatinė spyruoklė, pakaba (viršuje) AIC gaminio nr.: 70931 OE numeris: 3710 6 784 381 Kompresorius, suspausto oro sistema (kairėje apačioje) AIC gaminio nr.: 71289 OE nuorodos Nr.: 3720 6 875 176 Pneumatinės spyruoklės statramstis (apačioje dešinėje) AIC Gaminio Nr.: 71046 OE numeris: 4Z7 616 051A

Nuo šių metų AIC turi stiprų partnerį pneumatinių pakabų sistemų srityje – originalios įrangos gamintoją „Dunlop“. Būdamas viena pirmųjų ir vienintelių gamintojų Europoje, „Dunlop“ nuo 1950 m. projektuoja, kuria ir gamina visas pneumatines pakabos sistemas. „Dunlop“ pneumatinėms lingėms, siekiant užtikrinti kokybę ir ilgą tarnavimo laiką, taikomas specifinis tikrinimo ir patvirtinimo procesas realiomis aplinkos sąlygomis.

Važiuojant pneumatinė pakaba atlieka svarbią užduotį. Atsako už kelio nelygybių slopinimą ir tam tikro lygio vairavimo komforto vairuotojui užtikrinimą. Dėl tolygaus sukibimo su keliu transporto priemonės pakaba taip pat užtikrina didesnį vairavimo saugumą.

„Dunlop“ pneumatinės pakabos sistemos pasižymi dideliu efektyvumu ir patikimumu. „Dunlop“ pneumatinės lingės yra ypatingos tuo, kad jos visos turi aktyvias sistemas. Po montavimo pneumatinės dumples kontroliuoja ir valdo sistema. Todėl rankinis reguliavimas nebūtinas.

AIC vykdo savo pažadą aktyviai spręsti problemas ir kartu su „Dunlop“ siūlo  antrinėje rinkoje remonto sprendimus  transporto priemonėms su pneumatine pakaba. Ar tai būtų pneumatines linges, pneumatinius skėtiklius ar suderintus kompresorius. Rasite viską, ko Jums reikia. Juk tai didelės vertės ir aukštos techninės kokybės gaminiai. Dėl šios priežasties „AIC Germany“ nepriklausomoje antrinėje rinkoje su malonumu siūlo originalių dalių gamintojo „Dunlop“ sprendimus. Originalios, naujos geriausios kokybes dalys.

„Dunlop“ pneumatinių spyruoklių privalumai:

  • Daugiau nei 70 metų patirtis pneumatinės pakabos sistemų srityje
  • Aktyvi sistema
  • Originalas
  • Aiškios ir išsamios, aukštą kokybę užtikrinančios tikrinimo ir patvirtinimo procedūros,
  • Visame pasaulyje pripažinta kaip labai techniška ir aukštos kokybės
  • Tik naujos dalys
  • Lengva diagnostika ir montavimas
  • Tarnavimo laikas nuo 7 iki 10 metų
  • Vienintelis gamintojas Europoje

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!