KYB katalogas – Mūsų tikslumas, Jūsų pranašumas

20 balandžio 2022, 8:55

„TecAlliance“ suteikė „KYB Europe“ įmonei „Aukščiausio lygio duomenų tiekėjo“ statusą.

„Aukščiausio lygio duomenų tiekėjas“ (angl. Premier Data Supplier) yra naujas auksinis „TecDoc“ duomenų kokybės standartas. Šiuo nauju statusu „TecAlliance“ įvertina duomenų tiekėjų, kurių duomenys atitinka jų aukštus kokybės standartus, atsidavimą. Šie aukščiausio statuso lygio pasiekimo kriterijai apima žymiai griežtesnius reikalavimus turiniui.

„KYB“ turi specialią komandą, kuri visą laiką dirba, siekdama užtikrinti, kad „KYB Europe“ katalogo duomenys būtų atnaujinami ir tikslūs, o klientai turėtų prieigą prie esminių duomenų. „KYB Europe“ jau keletą metų iš eilės išlaiko „TecDoc“ sistemos A klasės statusą ir yra viena iš pirmųjų antrinės rinkos įmonių, tapusių Aukščiausio lygio duomenų tiekėja.

„TecDoc“ platformoje pristatoma 700 prekių ženklų, iš kurių šiuo metu tik 16% yra Aukščiausio lygio duomenų tiekėjais. „KYB“ yra pirmoji ir šiuo metu vienintelė didelė amortizatorių gamintoja, kuriai suteiktas šis auksinis statusas.

„KYB Europe“ rinkodaros vadovas Jordan Day paaiškina: „Duomenų kokybė yra itin svarbi norint sėkmingai identifikuoti tinkamas dalis pirmą kartą. „KYB“ ir toliau investuos į šią pagrindinę paramos sritį ir teiks jai pirmenybę“.

Nuo šių metų balandžio „KYB Europe“ savo asortimentą papildė 67 naujais amortizatoriais, kuriais aprūpinami 8 milijonai transporto priemonių, bei 95 naujomis pakabos spyruoklėmis, kuriomis aprūpinami 7 milijonai transporto priemonių.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!