Vasarinės padangos Hankook Kinergy Eco2

10 balandžio 2022, 14:14

Hankook Kinergy Eco2 tai naujausias vasarinių padangų pasiūlymas skirtas plačiai lengvųjų automobilių gamai, nuo mažų ir kompaktiškų transporto priemonių iki vidutinės klasės automobilių.

Tai išskirtinai ekonomiškas ir ekologiškas sprendimas vairuotojams, kurie vertina aukščiausio lygio saugumą ir kelionių komfortą bet kuriomis eismo sąlygomis.

Pirmoji Kinergy Eco karta išleista į rinką 2011 metais yra pelniusi daugybę tarptautinių apdovanojimų nepriklausomų testų metu. Naujausias Kinergy Eco2 modelis išlaiko visas savo pirmtako pozityvias savybes ir kartu su įvestais patobulinimais užtikrins Jums dar didesnį vairavimo saugumą bet kuriomis eismo sąlygomis.

Padangos HANKOOK Kinergy Eco 2 gamybai yra naudojamas inovatyvus silicio dioksido mišinys, kuris pasižymi aukštu sukibimo su kelio danga lygiu. Optimizuotas mišinio polimerų ir užpildančios medžiagos išdėstymas turi įtakos aukštam stabdymo efektyvumui ant šlapios kelio dangos bei mažina pasipriešinimą riedėjimui.

Naujai suprojektuotas, asimetriškas protektoriaus raštasbei specialiai suformuoti blokai optimizuoja padangos susilietimo su kelio danga plotą, dėl to ženkliai pagerėja manevringumas ant šlapios kelio dangos. Platūs skersiniai grioveliai vidiniuose padangos blokuose padidina atsparumą „aquaplaning“ reiškiniui. Specialūs įpjovimai blokuose sumažina stabdymo kelią ant sausos kelio dangos ir užtikrina gerą sukibimą su danga. Padidintas išorinių protektoriaus blokų standumas pagerina stabilumą įveikiant posūkius.

Trys praplatinti išilginiai protektoriaus grioveliai užtikrina efektyvų vandens nuvedimą ir pagerina sukibimą ant šlapios kelio dangos.

Blokų profilių kintančios briaunos padidina padangos sukibimą su kelio danga nepriklausomai nuo eismo sąlygų. Pagerina stabdymo efektyvumą ant sausos kelio dangos 4% lyginant su ankstesniu modeliu.

Didelės molekulinės masės polimerai naudojami protektoriaus mišinyje padidina padangos atsparumą dilimui 4%. Didesnis padangos patvarumas bei mažesnis pasipriešinimas riedėjimui prisideda prie didesnio taupumo. Papildoma speciali sistema VAI(Visual Alignment Indicator System) naudojama šoniniuose blokuose palengvina protektoriaus netolygaus dilimo kontrolę, kuris dažnai atsiranda dėl pakabos netinkamos būklės.

Inovatyvus protektoriaus įpjovų projektas bei nuosekli blokų struktūra sumažina padangos generuojamo triukšmo lygį. Turėdami sumontuotas vasarines padangas HANKOOK Kinergy Eco 2, galėsite džiaugtis aukštu kelionių komfortu.

Aukšto sukibimo lygio silicio dioksido mišinys pagerina manevringumą ant bet kurios kelio dangos ir sumažina pasipriešinimą riedėjimui.

Dėl gamintojo panaudotų konstrukcijos sustiprinimų, padanga Hankook Kinergy Eco2 yra patvaresnė ir atsparesnė deformacijoms, lyginant su ankstesniu modeliu.

Hankook Kinergy Eco2 padangos struktūra

/intercars.lt

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!