KLEBER Quadraxer2 M+S padangos lengviesiems automobiliams

23 kovo 2022, 17:10

KLEBER Quadraxer2 tai vidutinės klasės universali padanga lengviesiems automobiliams. Tai sekanti versija modelio Quadraxer, kurį vairuotojai įvertino labai teigiamai.

Kleber quadraxer 2

Padanga turi žymėjimą, kuris patvirtina jos tinkamumą žiemos sąlygoms: M+S (purvas ir sniegas) ir3PMFS (trys kalnų viršūnės ir snaigė). Puikiai pasirodo bet kuriomis oro sąlygomis ištisus metus.

Padanga KLEBER Quadraxer2 gavo B klasę stabdymo efektyvumo ant šlapios kelio dangos kategorijoje. Tai viena klase aukštesnis įvertinimas, lyginant su ankstesnės kartos Quadraxer padanga. O ką tai reiškia? Stabdymo kelias sutrumpėji 1,6 m (5%). Tai patvirtino gamintojo vidiniai testai atlikti padangai, kurios matmenys 205/55 R16 91H.

V formos protektoriaus raštas

Kryptingas „V“ formos protektoriaus raštas bei išilginiai kanalai „Toboggan” labai efektyviai nuveda vandenį, sniegą ir purvą. Lyginant su ankstesniu modeliu, nauja padanga KLEBER Quadraxer2 pasižymi padidintu atsparumu „aquaplaning“ reiškiniui 8% tiesiame kelyje ir 4% posūkiuose (patvirtinta testų rezultatais).Gamintojas pakeitė lamelių kryptingumą, tai padidino pajudėjimo iš vietos ir stabdymo efektyvumą ant užsnigtų kelių. Panaudojus lamelių technologiją „Flexing Points”, kuri padidina padangos susilietimo su kelio danga paviršių, net 3,5 m (9%) sutrumpėjo stabdymo kelias ant sausos kelio dangos(lyginant su ankstesnio modelio bandymo rezultatais).

Geresnis padangos efektyvumas ant šlapios kelio dangos

  • Žymėjimo klasė B stabdymo ant šlapios kelio dangos, viena aukščiausių klasių rinkoje suteikta universalioms padangoms(1).
  • Sutrumpintas 1,6 m(2) stabdymo kelias.
  • Kryptingas „V“ formos protektoriaus raštas ir išilginiai kanalai „Toboggan” palengvina vandens nuvedimą ir sumažina „aquaplaning“ reiškinio riziką(3).

Patvirtinta žieminė ir IS homologacija

  • Žymėjimai 3PMSF* ir M+S**.
  • Pakeistas lamelių kryptingumas, kuris užtikrina patikimą pajudėjimą iš vietos ir stabdymą ant užsnigtos kelio dangos.

Geresnis padangos efektyvumas ant sausos kelio dangos

  • 3,5 m sutrumpintas stabdymo kelias ant sausos kelio dangos panaudojus lameles „Flexing Points”, kurios optimizuoja padangos susilietimo su kelio danga plotą(4).

Kleber Quadraxer 2  galite isigyti Inter Cars el. parduotuvėje

(1) Paaukštintas viena klasė žymėjimas (iš C į B), lyginant su ankstesnės kartos padanga KLEBER Quadraxer. Šaltinis: produkto stebėjimo ataskaita, 2015 m. rugpjūtis.

(2) Sutrumpintas 5% stabdymo kelias ant šlapios kelio dangos, lyginant su ankstesnės kartos padanga KLEBER Qadraxer, kurios matmenys 205/55 R16 91H. Grupės Michelin vidiniai testai atlikti 2014 m. gruodžio mėn. Ladoux esančiame Michelin Tyrimų ir plėtros centre. 

(3) Padidintas atsparumas 8% tiesioje atkarpoje ir 4% įveikiant posūkius „aquaplaning“ reiškiniui, lyginant su ankstesnės kartos padanga KLEBER Quadraxer, kurios matmenys 205/55 R16 91H. Grupės Michelin vidiniai testai atlikti 2014 m. gruodžio mėn. Ladoux esančiame Michelin Tyrimų ir plėtros centre.

(4) Sutrumpintas 3,5 m, tai yra 9%, stabdymo kelias ant sausos kalio dangos, lyginant su ankstesnės kartos padanga KLEBER Quadraxer, kurios matmenys 205/55 R16 91H. Grupės Michelin vidiniai testai atlikti 2015.01.26 Fontange trasoje.

/intercars.lt

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!