Greičių dėžės alyva. Naudoti originalią ar pakaitalą?

19 lapkričio 2014, 22:27

Automatinės greičių dėžės patikimumas priklauso nuo naudojamos alyvos. Didelė dalis vartotojų tvirtina, kad patikimumą užtikrina tik originali alyva. Ar tai yra teisinga nuomonė?

OE greičių dėžės alyvos naudojimą patvirtina keletas racionalių argumentų. OE alyva gaminama pagal automobilio gamintojo reikalavimus specialiu užsakymu. Atliekama daugybė kokybės ir saugumo testų. Šios alyvos turi užtikrinti aukštą kokybę ir patikimumą. OE alyvą rekomenduoja automobilio gamintojas ir ji yra pilama specializuotuose auto servisuose, bet ar pakaitalų naudojimas suteikia tokį patį patikimumą?

OE alyva dažnai yra pakankamai brangi, bet pirkėjas moka už gamintoją, ir gamintojo logotipą. Pakaitalas yra tinkamas pakeisti OE alyvą, nes pakaitalų naudojimą ir jų kokybę užtikrina netgi Europos Sąjungos teisės aktai. Pakaitalus galima naudoti net autorizuotame automobilių servise. Pakaitalas turi atitikti OE alyvos normas ir specifikacijas. Šias normas nustato automatinių greičių dėžių gamintojai, o pakaitalai privalo jas atitikti. Geriausi pakaitalai yra tie, kurie visiškai atitinka gamintojo nustatytas normas ir specifikacijas.

Įmonė „Ravenol“ vienintelė įmonė, kurios asortimente yra net 42 alyvos rūšys, kurios tinka visiems automobiliams kaip pakaitalas. Kiekvienais metais įmonė papildo savo asortimentą, kuris skirtas naujausioms greičių dėžėms.

Tačiau, reikia atsiminti, kad pakaitalų naudojimas sukelia minimalią riziką. Automobilio gamintojas gali bandyti nutraukti garantiją tvirtindamas, jog buvo pilta ne OE alyva, tačiau teisiškai automobilio gamintojas to padaryti negali. Geras pakaitalas atitinka visus OE standartus ir kokybę. Europoje greičių dėžės alyva „Ravenol“ yra pilama į milijonus automobilių. Ši alyva užtikrina patikimą ir kokybišką greičių dėžės darbą.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Anonimas, 20 lapkričio 2014, 8:07 0 0

Na, straipsnis įneša daugiau painiavos nei aiškumo. Jame supainioti keli dalykai. Pagrindinis klausimas yra - kas nustato, kad konkreti alyva yra originalios alyvos pakaitalas? Jeigu tai nustato ir viešai patvirtina (alyva įtraukta į patvirtinimą turinčių alyvų sąrašus ar kitu būdu) automobilio gamintojas, tada nekyla jokių abejonių dėl tinkamumo, bet jeigu to nėra, tuomet visas rizikas prisiima naudotojas. Reikia suprasti, kad originalios alyvos sudėtis gali būti patentuota, o jos nelicencijuoto, nors ir "idealaus" pakaitalo, gamyba yra nusikaltimas. Gal jūs tai palaikote?
Tepimo produktų konsultantas Darius Šeštakauskas

Atsakyti

Anonimas, 31 rugpjūčio 2019, 12:26 0 0

Skaiciau kad padelka jau neturi net sertifikato pilam nezinom ka ir tvarkom masinas paskui jokios kontroles

Atsakyti