Veiklą pradėjo „Continental“ gumos iš kiaulpienių tyrimų laboratorija „Taraxagum Lab Anklam“

19 gruodžio 2018, 22:54

 30 000 kv. m ploto „Taraxagum Lab Anklam“ laboratorijos statybos užtruko vos metus;

  • Laboratorijoje bus tiriamos alternatyvios medžiagos padangų gamybai.

Hanoveris / Anklamas, 2018 m. gruodžio mėn. Technologijų kompanija ir „Premium“ padangų gamintojas „Continental“ pradėjo tyrimų laboratorijos „Taraxagum Lab Anklam“ veiklą Anklame, Vakarų Pomeranijoje, Vokietijoje. 30 000 kv. m ploto pastatas buvo pastatytas vos per metus ir čia bus atliekami tyrimai auginant ir išgaunant kaučiuką iš kiaulpienių šaknų, ieškant alternatyvos žaliavai iš atogrąžų miškų. Planuojama, kad per artimiausius dešimt metų bus pradėta pramoninė šios medžiagos, naudojamos padangoms, gamyba.

Atidarymo ceremonijoje Nikolajus Setzeris, „Continental AG“ valdybos narys ir Padangų padalinio vadovas sakė: „Mes itin didžiuojamės šiuo pažangiu projektu. Esame pirmasis padangų gamintojas pasaulyje, tiek daug investuojantis kaučiuko iš kiaulpienių pritaikymui pramoninei gamybai. Šią žaliavą vertiname kaip svarią alternatyvą įprastai medžiagai, gaunamai iš kaučiukmedžių, taip patenkinant nuolatos augantį kaučiuko poreikį aplinką tausojančiu ir praktišku būdu.“

Taip pat naujos laboratorijos atidarymas tapo dar vienu svarbiu žingsniu, įgyvendinant „Vision 2025“ strategiją. „Siekdami „Vision 2025“ plėtros strategijos tikslų, nuo 2011 metų jau investavome daugiau kaip 2 mlrd. eurų į gamybą, tyrimus ir naujų darbo vietų sukūrimą Europoje, Amerikoje ir Azijoje“, – apie kompanijos plėtrą pasakojo Nikolajus Setzeris.

Nuo 2011 m. „Continental“ su partneriais atlieka „Taraxagum“ medžiagos tyrimus, kuriai žaliavą galima auginti vidutinio klimato juostose ir kuri pakeistų atogrąžų miškuose išgaunamą kaučiuką. Pirmosios lengvųjų automobilių žieminės padangos, kurių protektorius buvo pagamintas iš kiaulpienių šaknų kaučiuko, buvo pradėtos bandyti 2014 m. Pirmosios sunkvežimių padangos, pagamintos iš „Taraxagum“ medžiagos, buvo pristatytos 2016 m.

www.continental-corporation.com

Continental plėtoja pažangias technologijas ir sprendimus, skirtus tvariam ir apjungtam žmonių ir krovinių pervežimui. 1871 metais įkurta technologijų kompanija siūlo saugius, efektyvius, sumanius ir prieinamus sprendimus automobiliams, įrenginiams, eismo ir transporto parko valdymui. 2017 metais Continental apyvarta siekė 44 milijardus eurų ir šiuo metu 61 pasaulio šalyje esančiuose įmonės padaliniuose dirba daugiau kaip 244 000 darbuotojų.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!