Nauja „Denso Aftermarket“ internetinė svetainė

24 rugsėjo 2014, 22:34

„Denso Aftermarket“ pristatė naują, labai funkcionalią, modernaus dizaino internetinę svetainę. Naujoje internetinėje svetainėje yra įdiegta daug patobulinimų, kurie leidžia komfortiškai naršyti.

Naujoji svetainė buvo sukurta po mėnesius trukusių konsultacijų su „Denso“ pardavimo komandomis visoje Europoje. Konsultacijų tikslas buvo sukurti skaidrų bei naudingesnį informacijos pristatymo būdą partneriams bei klientams.

–        „Internetinės svetainės atnaujinimo procesą pradėjome jau pernai. Atsiliepimai, kuriuos gavome iš įvairių įmonės padalinių, mums leido sukurti skaidrų klientų „pageidavimų sąrašą“. Naujoje puslapio versijoje yra lengvesnė prieiga prie skilties „apie mus“ bei e–katalogo, kuriame netrukus bus galima rasti reikiamas detales, pardavimo vietų kontaktus ir aptarnavimo tinklus bei informaciją apie produktus ir paslaugas.“ – teigia Hedy Borreman, „Denso Aftermarket“ rinkodaros ir komunikacijos vadovas.

Šiuo metu nauja „Denso“ internetinė sveitainė yra prieinama anglų, rusų, vokiečių ir lenkų kalbomis. Papildomos kalbos bus įdiegtos jau ateinančiais mėnesiais. Europai skirto internetinio puslapio adresas www.denso-am.eu.

Nauja „Denso“ internetinė svetainė:

–        Pritaikyta įvairiems įrenginiams. Tai suteikia galimybę naršyti puslapyje, naudojantis stacionariu kompiuteriu, planšetiniu kompiuteriu, išmaniuoju telefonu ar kitais įrenginias.

–        Įdiegtas naujas, labai funkcionalus e-katalogas;

–        Išplėsta prekių paieška;

–        Lengva naudotis įrankiu „Kur pirkti?“;

–        Išplėstos skiltys „apie mus“, „paslaugos“ ir „media“.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!