„Continental“ universalioms padangoms – aukščiausias ADAC įvertinimas

3 gegužės 2018, 0:30

  • „Continental“ padangos „AllSeasonContact“ pelnė aukščiausius ADAC įvertinimus;
  • Pasak ekspertų, padangos itin geros lyjant, taip pat yra efektyviausios taupant degalus;
  • ADAC: „Vasarinės ir žieminės padangos vis dar užtikrina didžiausią saugumą“.

Hanoveris, 2018 m. balandžio mėn. Vokietijos automobilininkų draugija ADAC, drauge su Austrijos ir Šveicarijos ekspertais atliko devynių universalių padangų modelių bandymus. Tik pernai debiutavusios „Continental“ universalios „AllSeasonContact“ padangos pelnė aukščiausią – „tinkamų“ – padangų įvertinimą, o net penki bandytų universalių padangų modeliai buvo įvertinti vos „patenkinamai“. Aptardami „AllSeasonContact“ padangas ekspertai pabrėžė, kad šios padangos pasižymi išskirtinėmis savybėmis važiuojant per lietų ir sniegą – tada, kada eismo sąlygos sudėtingiausios. Taip pat specialistai pažymėjo, kad „Continental“ padangos užtikrino mažiausią pasipriešinimą riedėjimui, leidžiantį taupyti degalus. 175/65 R 14 dydžio padangos, skirtos mažiems miesto automobiliams, buvo bandomos Suomijoje, Vokietijoje ir Italijoje, bandymų automobilis buvo „Ford Fiesta“.

ADAC ekspertai pastebėjo, kad mažo dydžio universalios padangos parodė kur kas geresnius rezultatus nei anksčiau bandytos vidutinės klasės automobiliams skirtos padangos. Tačiau galutinėje bandymų išvadoje specialistai perspėjo, kad universalių padangų pirkėjai turi aiškiai suprasti šių padangų galimybes – geriausias savybes vis dar užtikrina tik kiekvienam sezonui skirtos padangas, o universalios automobilių padangos yra kompromisas, neprilygstantis nei vasarinėms, nei žieminėms padangoms.

Pasak „Continental“ lengvųjų automobilių padangų padalinio vadovo prof. dr. Burkhardo Wieso, universalioms „AllSeasonContact“ padangoms buvo pritaikytas specialus lamelių raštas ir optimizuotas protektoriaus bei karkaso standumas. „Tačiau kompromisas tarp valdymo savybių ant sausos kelio dangos ir važiuojant per sniegą vis dar išlieka. Todėl jei vasarą vienos padangos pasižymės trumpu stabdymo keliu, tiksliomis valdymo savybėmis ir mažu pasipriešinimu riedėjimui, žiemą, važiuojant per sniegą ir šlapdribą, jos nebus geriausios ir atvirkščiai. „Continental“ labai rūpinasi saugumu, todėl mes rekomenduojame rinktis konkrečiam sezonui skirtas padangas, o universalios padangos gali būti alternatyva mažai mašinai, kuri naudojama tik mieste arba kaip antras automobilis.“

www.continental-corporation.com

Continental plėtoja pažangias technologijas ir sprendimus, skirtus tvariam ir apjungtam žmonių ir krovinių pervežimui. 1871 metais įkurta technologijų kompanija siūlo saugius, efektyvius, sumanius ir prieinamus sprendimus automobiliams, įrenginiams, eismo ir transporto parko valdymui. 2017 metais Continental apyvarta siekė 44 milijardus eurų ir šiuo metu 61 pasaulio šalyje esančiuose įmonės padaliniuose dirba daugiau kaip 238 000 darbuotojų.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!