Naujas „Janmor“ katalogas

22 rugpjūčio 2014, 23:29

Uždegimo sistemų elementų gamintoja – įmonė „Janmor“ išleido naują savo popierinį katalogą.

635 puslapių kataloge yra aprašyta 1 700 uždegimo laidų pozicijų bei 600 pozicijų ričių, kurios bus taikomos 30 000 automobilių modelių, važinėjančių Europos keliuose. Kataloge galima rasti laidų ir ričių ne tik šiuolaikinėms transporto priemonėms, bet ir istoriniams motociklams bei šakiniams krautuvams. Tai patvirtina įmonės „Janmor“ dominuojančią padėtį rinkoje.

Šiais laikais, kai dominuoja internetiniai katalogai bei katalogai programėlėse, įmonė „Janmor“ dar tiekia ir popierinius katalogus.

–        „Mes žinome, kad klientai naudojasi mūsų popieriniais katalogais, nes su popieriniu katalogu rankoje yra daug lengviau prieiti prie automobilio dirbtuvėse. Kol bus tokių katalogų paklausa, mes juo platinsime.“ – užtikrina Tomasz Chromiński, „Janmor“ Sp. z o.o komercijos direktorius.

–        „Lyginant su praėjusio katalogo leidimu, tris kart išplėsta transporto priemonių bazė, prie kurios buvo specialiai pritaikyta uždegimo sistemų specifika.Norėdami supaprastinti paieškos sistemą pasinaudojome pakabos paieškos šablonu." – priduria Przemysław Kosieradzki iš įmonės „Janmor“.

Svarbu yra tai, kad atnaujinti yra ir techniniai piešiniai.

Katalogų buvo išspausdinta 10 000 kopijų. Jie yra dalinami nemokamai. Tiesiog užeikite į www.janmor.pl/paperCatalog, užpildykite užsakymo formą ir katalogas bus jums išsiųstas paštu.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!