„KYB“ padės mechanikams informuoti vairuotojus

4 gruodžio 2017, 23:31

Automobilių mechanikai puikiai žino, kaip pavojinga vairuoti automobilį su susidėvėjusiais amortizatoriais. Deja, kartais dirbtuvių klientus, neturinčius techninių žinių, sunku įtikinti juos keisti. „KYB“ turi idėją, kaip padėti mechanikams atlikti šią užduotį.

Parodykite klientui, kodėl verta keisti amortizatorius

Reikia nuolat informuoti vairuotojus apie transporto priemonės gedimo galimas rizikas – tai yra mechanikų misija. Deja, iš patirties žinome, jog daugelis dirbtuvių klientų į mechanikų įspėjimus reaguoja skeptiškai. Jie dažniau įtaria, kad mechanikai siekia iš jų „išvilioti pinigus“ ir jiems visiškai nerūpi vairuotojų saugumas. „KYB“, didžiausias Japonijos galios hidraulikos gamintojas, žino apie tokią padėtį, štai todėl jis sukūrė specialią platformą, padėsiančią mechanikams lengviau informuoti savo klientus.

Šiai platformai reikalinga virtuali realybė. Naudojant specialius VR akinius galite žiūrėti vaizdo įrašą saugumo tema, kuriame atliekamas senų ir naujų amortizatorių bandymas. Filme naudojama nauja „YouTube“ kanale siūloma virtualios realybės funkcija, kuri leidžia žiūrovui pasukti galvą bet kuria kryptimi, suteikiant įspūdį, kad jis yra automobilyje su vairuotoju. Filme vaizduojami du identiški automobiliai, atliekantys skirtingus manevrus. Pirmoji transporto priemonė turi 80 000 kilometrų ridą ir turi susidėvėjusius amortizatorius, o antrame automobilyje yra nauji „KYB“ amortizatoriai. Pirmiausia jie atlieka slalomą kartu, kad įvertintų vairavimo mechanizmą ir jo valdymą esant 50 km/h greičiui. Avarinis stabdymas bandomas  esant 70 km/h greičiui.

Žiūrovas gali pastebėti vairavimo valdymo ir automobilio slydimo paviršiumi skirtumus. Stabdymo bandymo metu automobilio stabdymo kelias su naujais amortizatoriais buvo beveik per visą automobilio ilgį. Tai yra daugiau nei pusė tipinio pėsčiųjų perėjimo pločio. Filmas rodo matavimo rezultatą, kuris aiškiai rodo skirtumą tarp automobilio su senais amortizatoriais ir automobilio su naujais amortizatoriais.

– „Tokie filmai jau seniai yra internete, tačiau žmonės nenoriai juos žiūri. Tačiau, neįmanoma į kiekvieną bandymą pasiimti visus norinčius stebėtojus, kad būtų galima parodyti grėsmę saugiomis sąlygomis. Štai kodėl mes norime, kad mechanikai turėtų pristatymo įrankį savo dirbtuvėse. Visi mūsų treniruočių metu gaus specialius VR akinius“, – sakė Anna Woźniak, „KYB Europe“ rinkodaros specialistė.

Vaizdo įrašas pateikiamas žemiau. Žiūrėdami jį savo kompiuteryje, galite keisti žiūrėjimo kryptį klaviatūros rodyklių klavišais.

Taip pat yra sukurta nauja mobili programa, skirta mechanikams, kurie galėtų informuoti vairuotojus apie pavojus, kylančius dėl vairavimo su neveikiančiais amortizatoriais (ir kitais stabdymo sistemos elementais). Šią programėlę galima atsisiųsti iš „Google“ ir „iOS“ parduotuvių.

Daugiau apie naują KYB programėlę  

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!