TRW didina naujojo „Jeep Cherokee“ saugumą

1 balandžio 2014, 23:29

2014 m. pagamintame automobilyje „Jeep Cherokee“siekiant pagerinti saugumą yra įrengta technologija ir elektroninės sistemos, kurias tiekia įmonė TRW. Priekyje yra įrengta kamera (S-Cam 2) su objekto atpažinimo funkcija, kuri perspėja prieš persirikiuojant į kitą juostą. Ši kontrolės sistema reaguoja į šviesoforus bei padeda kontroliuoti stabdžių sistemos darbą.

TRW kameros iš linijos S#Cam, gali būti naudojamos įvairiose saugumo stiprinimo sistemose, pvz.: įspėjant prieš persirikiuojant į kitą juostą, perspėjant, siekiant išvengti susidurimo su kita transporto priemone, valdant tolimąsias ir artimąsias automobilio šviesas, atpažįstant kelių ženklus bei aptinkant pėsčiuosius. Jei kamera S#Cam yra integruota su važiuoklės ir pakabos sistemomis, ji gali atlikti aktyvias pažangias pagalbos vairuotojui funkcijas, pavyzdžiui: transporto priemonės priežiūrą ir centravimą važiavimo juostoje arba automatinio avarinio stabdymo funkciją.

–        „Mūsų pažangių technologijų naudojimas transporto priemonėse, kurios išsiskiria aukščiausio lygio saugumu, įrodo įmonės TRW misijos įgyvendinimą – tiekti mūsų klientams geriausius rinkoje išmaniuosius sprendimus“ – teigia Peter Lake, TRW pardavimų ir verslo plėtros viceprezidentas. – „Mes nuosekliai plėtojame savo technologijas, bandome nuspėti artėjančias pramonės tendencijas ir viršyti klientų nustatytus reikalavimus bei lūkesčius. Me siekiame užtikrinti saugumą, kurio nusipelno kiekvienas vairuotojas ir keleivis“, – pridūrė jis.

Be kamerų ir pasyvių saugos sistemų, įmonė TRW tiekia saugos sistemas vairuotojui ir keleiviui, įskaitant saugos diržus ir pažangias elektronines sistemas, tokias, kaip 7 kartos oro pagalvių valdymo modulis su integruotais skersinio ir išilginio pagreičio bei sukimosi jutikliais,taip pat su šoninio smūgio jutikliais bei jutikliais, aptinkančiais susidūrimo zoną. Įmonė taip pat tiekia elektroninį stovėjimo stabdį, kuris įjungiamas nuspaudus mygtuką bei kai kuriais atvejais padidina saugumą ir komfortą, palyginus su tradicinio stavėjimo stabdžio atveju.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!