„Continental“ užtikrintai pasiekė užsibrėžtus tikslus

22 sausio 2017, 23:27

  • Paskelbti preliminarūs fiskalinių 2016 metų rezultatai;
  • 2016 m. pardavimas išaugo apie 4,5 proc. ir pasiekė maždaug 40,5 mlrd. eurų;
  • Patikslinta veiklos pelno (EBIT) marža siekė 10,7 proc.;
  • 2017 metų planai: daugiau kaip 6 proc. didesnis, apytiksliai 43 mlrd. eurų siekiantis pardavimas.

Hanoveris, 2017 m. sausio mėn. Tarptautinė technologijų kompanija „Continental“ apžvelgė sėkmingus fiskalinius 2016 metus. Pernai pardavimui padidėjus maždaug 3 procentais, apyvarta apytiksliai siekė 40,5 milijardų eurų ir patikslintą 10,7 proc. veiklos pelno (EBIT) maržą, tad technologijų kompanija užtikrintai pasiekė užsibrėžtus tikslus. Nepaisant kelių aplinkybių, kurios turėjo neigiamos įtakos finansiniams metams, grynosios pajamos vis tiek buvo didesnės nei prieš metus.

Kaip ir buvo prognozuota, paskutinįjį 2016 metų ketvirtį pardavimas ir pelnas itin išaugo. Iš dalies tą galima paaiškinti padidėjusiu Automobilių grupės pardavimu, taip pat itin sėkmingu žieminių padangų pardavimu, kuris net buvo didesnis nei itin pelningu tuo pačiu laikotarpiu prieš metus.

The Continental Headquarter with new logo

„Kompanija ir toliau užtikrintai augo 2016 metais. Padangų grupės pardavimas pasiekė rekordinį 150 milijonų parduotų padangų kiekį. Net ir įvertinant besitęsiančią mažą paklausą naftos ir kalnakasybos versle, „ContiTech“ padalinio pelno marža metų pabaigoje beveik pasiekė dviženklį skaičių ir taip žymiai viršijo ankstesnių metų rezultatus. Automobilių grupės užsakymai padidėjo 10 procentų ir 2016 metais siekė daugiau kaip 33 mlrd. eurų. Be to, drauge su pažangiomis vairuotojo pagalbinėmis sistemoms, kurių užsakymai išaugo iki daugiau kaip 3 mlrd. eurų, hibridinių automobilių ir elektromobilių įrangos ir sistemų užsakymai padidėjo 17 proc. ir pasiekė 1,2 mlrd. eurų“, – pristatydamas preliminarius veiklos rezultatus Tarptautinėje Šiaurės Amerikos automobilių parodoje Detroite, JAV, sakė vykdantysis „Continental“ valdybos pirmininkas dr. Elmaras Degenhartas.

„Mes numatome, kad 2017 metais mūsų pardavimas didės daugiau kaip 6 procentais ir bus didesnis kaip 43 mlrd. eurų, todėl tikslas yra užtikrintai pasiekti didesnę kaip 10,5 proc. pelno maržą. Atsižvelgdami į tai mes prognozuojame, kad šiemet lengvųjų ir lengvųjų komercinių automobilių (iki 6 t) pasaulyje gamyba padidės 1 proc. nuo 92 iki maždaug 93 milijonų vienetų“, – pridūrė kompanijos vadovas.

„Continental“ savo išankstinius veiklos rezultatus pristatys 2017 m. kovo 2 dieną vyksiančioje kasmetinėje internetinėje spaudos konferencijoje, kurios metu bus apžvelgti įmonės finansiniai rezultatai.

www.continental-corporation.com

Oficialusis UEFA EURO 2016™ rėmėjas

Continental plėtoja pažangias technologijas, skirtas žmonių ir krovinių pervežimui. Tarptautinis padangų gamintojas, būdamas patikimas partneris ir automobilinės industrijos tiekėjas, siūlo tvarius, saugius, patogius, individualiai pritaikytus ir prieinamus sprendimus. Korporacijos, kurios sudėtyje yra penki padaliniai – Važiuoklės ir saugumo, Vidaus įrangos, Transmisijos, Padangų ir ContiTech, 2016 metų preliminari apyvarta siekė 40,5 milijardus eurų. Šiuo metu 55 pasaulio šalyse esančiuose įmonės padaliniuose dirba daugiau kaip 220 000 darbuotojų.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!