Naujas „TRW Automotive“ gamybos direktorius

1 gruodžio 2013, 22:13

Nuo 2014 m. sausio mėnesio dabartinis „Volvo Construction Equipment“ direktorius Patrick Olney pradės eiti gamybos direktoriaus pareigas įmonėje „TRW Automotive“. Gavęs leidimą iš JAV vyriausybės Patrick Olney dirbs Livonijoje, Mičigane (JAV).

Patrick Olney pakeis dabartinį TRW gamybos direktorių Steven Lunn, kuris 2014 m. vasario 28 dieną išeina į pensiją.

–          „Steven Lunn, kuris yra mūsų gamybos direktorius nuo 2003 metų, turėjo didelį indėlį įmonės TRW sėkmei ir šiandieninei aukštai pozicijai. Mes visi šiltai atsiminsime jo darbą įmonėje TRW.“ – teigia John Plant, TRW valdybos pirmininkas ir prezidentas – „Patrick Olney yra talentingas ir patyręs vadovas, turintis puikų mąstymą ir 18 metų patirtį įmonėje „Volvo Construction Equipment“. Aš labai džiaugiuosi, kad prie TRW komandos prisijungė žmogus su dideliu profesinių pasiekimų sąrašu. Bendradarbiavimo tarp Patrick ir Steven metu, kuris vyks sausio ir vasario mėnesiais, bus užtikrintas sklandus atsakomybės perėmimas ir veiklos tęstinumas“ – pridūrė John Plant.

Patrick Olney pradėjo savo karjerą įmonėje Price Waterhouse Kanadoje. 1995 metais jis prisijungė prie įmonės „Champion Motor Grader“, kuris jis dirbo keletoje darbo vietų, susijusių su finansais. Po to, kai įmonė „Volvo Construction Equipment“ nusipirko įmonę „Champion Motor Grader“, jis tapo įsigijusios įmonės finansų direktoriumi. 2002 m. Olney buvo prekeltas į „Volvo Construction Equipment“ būstinę Briuselyje, kur jis perėmė vyriausiojo finansininko pareigas.

2004 – 2007 metais, grįžęs į Kanadą, jis buvo paskirtas „Volvo“ greiderių prezidentu. Po to, kai „Volvo Construction Equipment“ įsigijo kelių tiesimo įmonę „Ingersoll Rand“, Patrick Olney persikėlė į Pensilvaniją, kur tapo kelių tiesimo technikos skyriaus vadovu. 2009 m. Onley grįžo į Briuselį, kur tapo „Volvo Construction Equipment“ vykdančiuoju viceprezidentu. 2011 m. jis tapo įmonės prezidentu.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!