Naujos SOGEFI filtrų pakuotės

23 spalio 2013, 21:18

Įmonė SOGEFI pristato optimizuotas filtrų pakavimo sistemas, skirtas apsaugoti aplinką ir palengvinti logistiką. Pirmasis projekto etapas, kuris greitai bus įgyvendintas apima salonų filtrus, skirtus antrinei rinkai.

Ekologiškos ir sandarios SOGEFI filtrų pakuotės

Pagrindinis projekto tikslas – sukurti ekologišką produktą, kuris pagerintų visų dalyvaujančių šalių logistiką. Naujos SOGEFI salono filtro pakuotės yra pagamintos iš visiškai skaidraus polipropileno, kurio storis 50 mikronų, šios pakuotės yra 100 % perdirbamos. Iš tos pačios medžiagos gaminamos ir etiketės, tai leis pagreitinti ir suefektyvinti žaliavų perdirbimo procesą antrinei gamybai. Priešingai nei tradiciškai naudojamos dėžutės, plastikinės pakuotės sandariai apsaugo nuo dulkių ir drėgmės, o tai yra svarbiausios grėsmės salono filtrui.

Nepaisant savo lankstumo, plastikinis korpusas apsaugo nuo mechaninių pažeidimų dėka medžiagos stiprumo ir sandarumo. Pakuotė yra mažesnė ir lengvesnė už kartoninę dėžę, nes ji atitinka filtro formą. Projektas, susijęs su nauja SOGEFI filtrų pakuote yra dalis įmonės strategijos, kuri grindžiama nuolatiniu naujovių diegimu, kurios veikia tiek pačius produktus, tiek jų pristatymą klientams. Atsižvelgiant į šitą sprendimą, nuolat naudojamos naujausios technologijos. Ant kiekvienos pakuotės yra QR kodas, kuris leidžia greitai gauti filtro montavimo instrukcijas „online“ (spausdintos instrukcijos yra pateiktos pakuotėse). Be to, gerai matomojo vietoje iš abiejų pusių yra serijos numeris ir brūkšninis kodas – vienoje iš pusių informacija pateikta ant priklijuoto lipduko.

Naujos SOGEFI filtrų pakuotės bus oficialiai pristatytos „Equip Auto“ parodos metu ir bus įvestos į rinką 2014 m. pirmąjį pusmetį. Vėliau planuojama naujas pakuotes naudoti ir kitiems produktams.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!