„Brembo“ investuos Meksikoje 32 mln. eurų

16 gruodžio 2014, 4:35

„Brembo“ Meksikoje statys gamyklą, kurioje bus gaminami aliuminiai stabdžių suportai. Naujame objekte bus liejamas ir apdirbamas aliuminis, tai leis pagaminti 2 mln. stabdžių suportų kasmet. Apskaičiuotos projekto išlaidos sudaro 32 mln. eurų.

Gaminiai iš gamyklos Meksikoje bus skirti vartotojams Europoje. Gamyklos plotas sieks 31,5 tūkstančių kvadratinių metrų, o pasiekus visišką pasirengimą, bus pradėta generuoti 100 mln. eurų metinė apyvarta.

Gamykla bus pastatyta  Escobedo, Nuevo Leon, Moterrey pakraštyje Meksikoje. Planuojama, kad gamykla pradės veikti 2016 m., o pilnas gamybos pajėgumas bus pasiektas 2018 m. pabaigoje. Bendros 32 mln. eurų „Brembo“ investicijos bus paskirstytos 2015-2017 m.

Liejykla bus pajėgi išlieti 14 tūkstančių tonų aliuminio, o perdirbimo gamykla galės pagaminti 2 mln. stabdžių suportų kasmet. Įgavusi pilną pajėgumą, gamykla apims 31,5 tūkstančių kvadratinių metrų, sukurs 500 naujų darbo vietų ir generuos 100 mln. eurų apyvartą kasmet.

Stabdžių suportai bus skirti kaip originali įranga Europos, Azijos ir Amerikos gamintojams, kurie jau dabar yra netoliese arba ateityje turės savo gamyklas Meksikoje ar perka „Brembo“ produktus Jungtinėse Amerikos Valstijose. Investicijos sutampa su vystymosi keliu Šiaurės Amerikoje, kur Mičigane vyksta gamybos operacijų plėtra, planuojama statyti geležies liejyklą, kurios statybų pabaiga  numatoma 2017 m.

Iki 2014 m. svarbiausia „Brembo“ pardavimo rinka buvo JAV, Kanada ir Meksika, per pirmuosius devynis metų mėnesius ši rinka sudarė 25 % daugiau, nei tuo pačiu laikotarpiu 2013 m. Kadangi šiame žemyne automobilių rinka stabiliai auga, įmonė vykdo plėtrą ne tik JAV, bet ir Meksikoje.

–        „Naujos „Brembo“ gamyklos Meksikoje atidarymas rodo stiprią valią ir norą toliau plėtoti veiklą Šiaurės Amerikoje. Sparčiai auganti „Brembo“ aliumininių stabdžių suportų paklausa atveria tolesnio vystymosi galimybes Šiaurės Amerikoje, kuri visada bus šios technologijos lyderių vieta. Mes galime įgyti pranašumą investuojant į gamybinius pajėgumus šalia mūsų klientų vietinėje rinkoje.“ – teigia grupės pirmininkas Alberto Bombassei.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!