Dirbkite esant geram apšvietimui

11 gruodžio 2014, 0:03

Tinkamas apšvietimas vaidina labai didelį vaidmenį automobilių dirbtuvėse. Tačiau, net ir geriausios lempos nesuteikia daug naudos, kuomet reikia prieiti prie sunkiai prieinamo ploto po gaubtu arba po automobiliu. Šiuo tikslu, dirbtuvėse naudoti idealiai tinka lempos „LEDinspect“ iš įmonės „Osram“.

Įmonė siūlo keturis modelius – „Mini“, „Foldable“, „Slimline“ ir „Professional“. Pirmoji lempa dėl savo dydžio yra tinkama ne tik dirbtuvėms, bet ir kelyje, kuomet reikia papildyti langų apiplovimo skysčio arba pakeisti ratą. „OSRAM LEDinspect Mini“ lempa yra su įmontuotu kabliu, kurio dėka ją galima pakabinti pavyzdžiui po gaubtu. Lempoje taip pat yra įmontuotas magnetas, kurį panaudojant lempą galima pritvirtinti ant automobilio sparno. Nepaisant mažo dydžio, produktas stebina aukšto intensyvumo šviesa – iki 2 000 liuksų 50 cm atstumu. Lempa yra maitinama trijų AAA tipo baterijų (jos yra komplekte). Gamintojas suteikia 2 metų garantiją. Kitos lempos yra maitinamos akumuliatoriaus, priklausomai nuo modelio, jos gali būti naudojamos 2 – 7 valandas.

Dirbkite esant geram apšvietimui

Lempa „LEDinspect Foldable“ turi reguliuojamą viršutinę dalį, kuri puikiai leidžia apšviesti atitinkamą darbo zoną. Kaip ir „Mini“ lempos atveju, ji turi kablį ir magnetą, kurie padeda atlikti darbus, bereikalingai neužimant rankų. „Foldable“ lempos akumuliatorių galima įkrauti nuo 230 V tinklo arba 12 voltų įtampos lizdo.

Kai vieta, kurią reikia apšviesti, yra sunkiai pasiekiama, tinkamiausia yra „LEDinspect Slimline“ lempa, kurios plotis yra tik 23 mm. Svarbu yra tai, kad net jei ji nukris ant grindų iš 2,5 m aukščio, jai nieko neatsitiks. Ši lempa gali būti įkrauta mikro USB kabeliu arba nuo 100-250 V įtampos lizdo.

Paskutinė „LEDinspect“ linijos lempa yra „Professional“. Ši lempa skiriasi nuo kitų – jos spalvinė šviesos temperatūra yra 7200 K (kitų 6000 K) bei ilgesnis eksploatavimo laikas – 7 valandos. Galima išsirinkti vieną iš dviejų apšvietimo būdų: 100 % ir 60 % ryškumo. Ši lempa taip pat gali būti fiksuojama ant kablio arba magnetu. Lempos „Slimline“ ir „Professional“ turi akumuliatoriaus būsenos indikatorius. Produktams suteikiama 3 metų garantija.

Straipsnį parengė įmonė „Osram“.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!