„MAHLE Aftermarket S.L.“ „Serca“ kongrese apdovanota du kartus

8 gruodžio 2014, 0:19

Jaéne, Andaluzijoje 2014 metų lapkričio 28 dieną XXV „Serca“ kongrese „MAHLE Aftermarket S.L“ buvo apdovanota dviem prizais: Miguel Fiter, generelinis „MAHLE Aftermarket S.L.“ direktorius atsiėmė „Metų tiekėjo“ ir „Geriausio katalogo“ apdovanojimus.

Tai ne pirmas kartas, kai „MAHLE Aftermarket S.L.“ buvo apdovanojama. 2012 m. įmonė gavo „Geriausios techninės informacijos“ apdovanojimą, o 2013 m. gavo apdovanojimą „Labiausiai besirūpinanti platintojo rėmimu įmonė“. Šiais metais iš 72 „Serca“ narių „MAHLE Aftermarket S.L.“ gavo „Metų tiekėjo“ apdovanojimą.

„Serca Automoción“ grupė buvo įkurta 1987 metais. Šioje grupėje yra 72 nariai, grupė turi 180 biurų įvairiose šalyse. Grupėje dirba 1200 darbuotojų, o  jos asortimente yra net 80 000 gaminių antrinei atsarginių detalių rinkai.

Apie „Mahle“

Įmonė yra pirmaujantis pasaulinis variklio, kuro, aušinimo ir kondicionavimų sistemos elementų gamintojas. 2014 metais 140 įmonės gamyklų ir keliose dešimtyse tyrimų centrų dirba 64 000 darbuotojų. Įmonės apyvarta siekia apie 10 mlrd eurų.

Apie „MAHLE Aftermarket“

„MAHLE Aftermarket“ gamina OEM atsargines dalis antrinei rinkai ir tiekia savo gaminius prekybos partneriams, servisams ir variklių remonto dirbtuvėms. „MAHLE Aftermarket“ priklauso 23 gamyklos ir pardavimų ofisai. 2013 metais „MAHLE Aftermarket“ apyvarta siekė 805 mln. eurų.

Daugiau informacijos apie „MAHLE Aftermarket GmbH“ rasite įmonės puslapyje: www.mahle-aftermarket.com

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!