Salono filtras – suprojektuotas grynam orui užtikrinti

15 lapkričio 2014, 14:20

Koncernas „MAHLE“ yra pasaulyje pirmaujantis vidaus degimo variklių sistemų ir agregatų bei jų periferinių įrenginių gamintojas ir konstrukcinis partneris, taip pat yra transporto priemonių kondicionavimo sistemų ir jų variklių aušinimo profesionalas. 2014 metais 140 gamybos įmonių bei 10 stambių tyrimų ir plėtros centrų, kuriuose dirba apie 64 000 darbuotojų, sukurs planuojamą apyvartą, sieksiančią beveik dešimt milijardų eurų.

„MAHLE Aftermarket“ padalinys, besispecializuojantis atsarginių dalių srityje, naudoja serijinės „OEM“ originalios įrangos gamybos „know-how“ technologiją atsarginių dalių gamyboje antrinei

motorizacijos rinkai. Šis padalinys tiekia savo „OEM“ kokybės produktus prekybos partneriams, dirbtuvėms ir variklių remonto įmonėms: pradedant nuo variklių dalių ir filtrų, variklių pagalbinių

agregatų ir baigiant variklių aušinimo sistemų elementais. Produktų asortimentą papildė nauja kondicionavimo sistemų aptarnavimo įrenginių serija, platus aptarnavimo paslaugų asortimentas bei individualūs mokymų pasiūlymai.

„MAHLE Aftermarket“ padalinys valdo daug didelių logistikos centrų ir vietinių skyrių bei pardavimų biurų 23 pasaulio vietose. Iš viso čia dirba apie 1 670 darbuotojų. 2013 metais šio padalinio apyvarta siekė 805 milijonus eurų.

Salono filtrai veikia labai efektyviai: per vieną važiavimo valandą į transporto priemonės vidų įpučiama iki 100 000 litrų oro. Dėl to periodiškas filtro keitimas yra labai svarbus. „MAHLE“ rekomenduoja keisti filtrus kas 15 000 km arba bent vieną kartą per metus. Oro filtrui užsikimšus arba nustojus veikti, kenksmingų medžiagų koncentracija transporto priemonės viduje gali pakilti net iki vertės, šešis kartus viršijančios išorėje esančią koncentraciją. „MAHLE“ salono filtrai patikimai užtikrina išvalyto oro tiekimą vairuotojui ir keleiviams, taip pasirūpindami jų sveikata, komfortu bei galimybe vairuotojui maksimaliai sukoncentruoti dėmesį net esant smogui arba dideliam žiedadulkių kiekiui ore. Jie taip pat palengvina salono ventiliatoriaus darbą, apsaugo šildymo ir kondicionavimo sistemą nuo taršos, gerina oro cirkuliaciją bei apsaugo langus nuo pavojingo rasojimo. Be to, vidiniai langų stiklai ir prietaisų skydelis ilgiau išlieka švarūs.

„Mahle“ salono filtrų elementų plisavimo geometrija yra parinkta taip, kad užtikrintų ilgą eksploatacijos laikotarpį. Mažas pasipriešinimas srautui sumažina ventiliatoriaus apkrovą. Prie korpuso tiksliai pritaikytas filtruojantis elementas apsaugo nuo nevalyto oro patekimo.

„Mahle“ gamybos salono filtrai neišskiria jokių kenksmingų medžiagų, nes gamyboje nenaudojami tirpikliai.

Salono filtrai su aktyviąja anglimi (LAK)

Be dulkių ir teršalų, kenksmingų išmetamųjų dujų bei aukštos ozono koncentracijos salono filtrai su aktyviaja anglimi taip pat sulaiko nemalonius kvapus. Naudojamas banguotas maišelis turi trijų sluoksnių struktūrą: aktyviosios anglies sluoksnis yra patalpintas tarp dviejų pluošto sluoksnių. Gamyboje atsisakyta klijų, į kurių sudėtį įeina ir tirpikliai.

Priklausomai nuo transporto priemonės tipo, filtrai vien iš aktyviosios anglies (LKK) taip pat gali būti naudojami vietoje tradicinių salono filtrų.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!