„Borg & Beck“ asortimento papildymas

2 lapkričio 2014, 22:51

2014 metai „Borg & Beck“ įmonei buvo labai darbingi. Įmonės asortimentas buvo papildytas daugeliu naujų produktų.

Naujame (NTR) asortimente atsirado net 800 vairo mechanizmo ir pakabos elementų. Šis asortimento papildymas buvo įvestas per pastaruosius 12 mėnesių. Įmonė teigia, kad „Borg & Beck“ konkurentams prireikė net kelių metų tokiu dideliu kiekiu papildyti asortimentą. „Borg & Beck“ priklauso „First Line“ didžiausiai pirminio montavimo atsarginių dalių grupei Didžiojoje Britanijoje.

Per paskutinius 12 mėnesių „Borg & Beck“ asortimentas buvo papildytas 550 produktų, o tai yra daugiau negu 4 000 atsarginių dalių, kurių didžioji dalis yra pakabos ir hidraulinės sistemos komponentai. Šis asortimento papildymas padaro įmonę „Borg & Beck“ išskirtinę rinkoje.

Spalio mėnesį įmonė papildė asortimentą 48 bėgių perjungimo trosų rūšimis, o tai sudaro papildomai 400 atsarginių dalių. Kartu su savo standartiniais sankabos komplektais  „3 viename“  ir „2 viename“ „Borg & Beck“ yra rinkos lyderis sankabų rinkiniuose su CSC. „Borg & Beck“ gamina ir dvimasius smagračius, šių smagračių asortimentą papildė net 100 naujų pozicijų.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!