Naujas „Delphi“ veidas „Automechanika“ mugėje

30 rugpjūčio 2018, 0:49

Kompanija Delphi Technologies“ pasirinko „Automechanika Frankfurt“ prekybos mugę, norėdama pristatyti naują atsarginių dalių rinkos strategiją, kuri atsirado po to, kai kompanija buvo atskirta nuo Delphi Automotive“ 2017m. gruodžio mėnesį.

Pasaulinis technologijų tiekėjas pavarų sistemų srityje, remdamasis įgyta patirtimi gamyklinės įrangos  (OE) srityje, palaiko savo klientus iš atsarginių dalių rinkos, kad pasinaudotų naujomis galimybėmis.

– Per pastaruosius 100 metų, šiuo laikotarpiu mūsų pramonė kinta sparčiausiai, – sakė Alex Ashmore, atsarginių dalių rinkos „Delphi Technologies“ prezidentas.

– Kaip pagrindinis OE gamintojas, mes puikiai suprantame naujas technologijas, kurios netrukus pasirodys automobilių dirbtuvėse. Ir tai tik viena medalio pusė. Automobilių atsarginių dalių rinka turi savo technologinio pagreičio planą su aktualijomis ir informaciniame debesyje, išsamiomis diagnostikos sistemomis ir daugeliu kitų sprendimų. Šie pokyčiai vyksta ir dabar, paliesdami mus   visus. Tai patraukliausias laikotarpis šios pramonės darbuotojams.

Praėjusių metų pabaigoje kompanija pasirinko pavadinimą „Delphi Technologies“, šiuo metu „Aptiv“ atskyrė pagrindinius padalinius, susijusius su  pavarų sistemomis ir atsarginių dalių rinka. Platus technologinis portfelis, įskaitant degalų įpurškimo sistemas, elektrinių pavarų ir valdymo sistemas lengvuosiuose automobiliuose, padeda pirmaujantiems pasauliniams automobilių gamintojams gaminti aplinkai draugiškas, patikimas ir efektyvesnes transporto priemones.

– Betarpiškas artumas ir nuolatinė prieiga prie OE technologijų prisideda prie mūsų gilios profesinės patirties, kurios vertę jau pripažino daugelis atsarginių dalių rinkos klientų. Sėkminga dyzelinių variklių aptarnavimo programa šiuo metu yra įdiegta „GDi“ sistemoms – vienai iš sparčiausiai augančių pažangių technologijų srityje nepriklausomų atsarginių dalių rinkoje. Kaip OE tiekėjas, mes suprantame rimtus iššūkius aptarnaujant aukšto slėgio sistemas, kurios gaminamos taikant toleranciją aeronautikos pramonėje. Dėl to atsiranda būtinybė naudoti specialias diagnostikos sistemas bei aukščiausios kokybės dalis, naudojamas siekiant užtikrinti efektyvų ir išsamų remontą. Su „Delphi Technologies“ bendradarbiaujantys autoservisai gali tikėtis gauti papildomą pajamų šaltinį ir spartų augimą šiame dinamiškame sektoriuje, – aiškina Ashmore.

Autoservisai gaus „Delphi Technologies“ dalis, kurios yra tokios pačios, kaip ir OE gamybos linijoje esantys elementai. Dabar įmonė yra viena iš tų, kuri remiasi patirtimi gaminant transporto priemonių technologijas, – baigia savo pasisakymą Ashmore.

Asmenys, lankantys C12stendą, 4.0 salėje, galės pamatyti daugybę šiuolaikinių technologijų ir pakalbėti apie jas su „Delphi Technologies“ specialistais. Be GDi sistemos elementų ir naujų diagnostikos priemonių, kompanija pateiks elektrifikavimo pavyzdžius sparčiai augančioje 48V įtampos srityje. Taip pat pristatys pakabos ir vairo mechanizmo sistemų naujoves.

– Daugelis tiekėjų mano, kad produkto kokybė suvokiama tik per produktą, esantį pakuotėje. Mūsų nuomone, taip pat svarbu kurti aukščiausios kokybės santykius su klientais. Šis santykis yra pagrįstas tuo, kad viskas, kas geriausia, turi pasiekti mūsų klientus: nuo diagnostikos priemonių iki mokymo bei techninės pagalbos. Mes didžiuojamės tuo, kad žinome poreikius, kurie iš tiesų daro įtaką mūsų klientams. Ir, pristatydami kitus produktus, galėsime dar labiau pritaikyti savo pasiūlymus pagal jų lūkesčius, – sako Jean-Francois Bouveyron, EMEA atsarginių dalių rinkos viceprezidentas.

– Mes žinome, koks brangus mechanikų laikas ir kiek problemų sukelia negalėjimas per vieną kartą  užbaigti remonto. Todėl savo „pakuotėje“ patalpinome visus reikiamus elementus, kad galėtume greit ir efektyviai aptarnauti klientą.

Kitos naujienos, kurias „Delphi Technologies“ pristatys artėjančioje mugėje:

  • Naujos kartos dyzelinių degalų įpurškimo technologijos regeneravimas ir remontas, įskaitant C4i purkštukų remontą.
  • Išplėstinis variklių valdymo sistemų dalių pasiūlymas kartu su žymiais daviklių apimties pagerinimais.
  • Naujienos pakabos ir vairavimo sistemos asortimente, įskaitant visą paramą ir visas reikiamas dalis, atitinkančias pirmąjį surinkimą, taip pat naują, išsamų katalogą.
  • Naujas OBD diagnostikos įrankis, kuris siūlo paprastą, greitą ir intuityvią pagrindinių automobilių sistemų diagnostiką daugeliui modelių.

„Automechanika“ mugė Frankfurte vyks rugsėjo 11-15 dienomis. „Delphi Technologies“ stendas bus 4.0 salėje, C12 stendas.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!