„Federal – Mogul Motorparts“ ženklai „Champion“ ir „Ferodo“ remia rekordišką žygį

22 rugsėjo 2014, 20:29

Įmonė „Federal – Mogul Motorparts“ remia „Challenge 4“ specialistų tarptautinį projektą, kurio metu dalyviai su „Volkswagen“ automobiliais bandys pagerinti pasaulio rekordą. Rekordo tikslas nuvažiuoti iš Europos į Afriką per 10 dienų.

Rekordo tikslas yra nuvažiuoti iš Nordkapp Norvegijoje (šiauriausio Europos taško) iki Cape Agulhas PAR (piečiausias Afrikos taškas) mažiau nei per 28 dienas. Rainer Zietlow „Challenge 4“ įkūrėjas mano nuvažiuosiąs atstumą „Cape to Cape“, kurio ilgis 17 000 km per 10 dienų. Tai reiškia, jog vidutinis greitis turi būti ne mažiau nei 60 km/h. Rainer Zietlow bandys sumušti ir trisdešimt metų esantį rekordą iš Ras Ben Sakka Tunise į Cape Agulhas PAR.

Rainer Zietlow, Vokietijos vairuotojas, pradėjo savo žygį rugsėjo 21 dieną automobiliu VW Touareg, kuriame gamykliškai sumontuoti „Champion“ ir „Ferodo“ gaminiai, t.y. valytuvai bei stabdžių trinkelės.

– „Trečią kartą iš eilės „Federal – Mogul Motorparts“ remia mano bandymus sumušti pasaulio rekordus. Patikimumas tai vienas iš pagrindinių faktorių, kuriuos turi „Champion“ ir „Ferodo“. Bendradarbiavimas su tokia patikima ir profesionalia įmone yra tikras malonumas“. – patvirtino Zietlow.

„Challenge 4“ komanda ne kartą dalyvavo tokios rūšies važiavimuose. Jiems priklauso „Panamericana“ rekordas iš Argentinos į Aliaską ir „Russtralia“ iš Melburno į Sankt Peterburgą. Įmonė „Federal-Mogul“ rėmė Zietlową pasiekiant šiuos du rekordus.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!