„Mahle“ parodoje „Automechanika 2014”

14 rugsėjo 2014, 21:48

„Mahle Aftermarket” šių metų parodoje „Automechanika“ Frankfurte pristatys keletą naujienų. Įmonės asortimentas bus papildytas įranga, skirta automobilių dirbtuvėms. Taip pat „Mahle“ pristatys naujienas, susijusias su oro srauto tiekimo sistema, alyvos sistema bei stūmoklių ir aušinimo sistemomis.

 „Mahle“ padalinys, kuris specializuojasi atsarginių dalių srityje, rugsėjo 16-20 dienomis pristatys savo naują serviso sprendimų skyrių. Parodoje bus pristatytas platus „Mahle“ atsarginių dalių asortimentas. „Mahle“ pristatys ir sprendimus bei įrangą autoservisams. Įmonės stendas stovės salėje Nr.: 3 A11 ir A20 vietose. Taip pat „Mahle“ pristatys naujienas, susijusias su oro srauto tiekimo sistema, alyvos sistema bei stūmoklių ir aušinimo sistemomis. „Mahle“ parodoje pristatys savo varomųjų sistemų naujoves.

Serviso sprendimų/įrangos skyrius buvo įkurtas, nes „Mahle Aftermarket“ susidūrė su vis dažnėjančiais klausimais, susijusiais su automobilio remonto bei techninės priežiūros asortimentu. Automobiliai palaipsniui sparčiai tobulėja ir jų sistemos tampa vis sudėtingesnės. „Mahle“ serviso sprendimų/įrangos skyrius, suteiks Jums naujausią informaciją, vykdys mokymus bei pasiūlys tinkamą įrangą, padėsiančią dirbti su vis sudėtingesnėmis sistemomis.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!