„Goodyear EfficientGrip“ padangos SUV tipo automobiliams apdovanotos Kinijoje

27 rugpjūčio 2014, 19:45

„Goodyear EfficientGrip“ padangos SUV tipo automobiliams gavo apdovanojimą „Geriausios 2014 m. padangos SUV tipo automobiliams“. Ekspertai, skyrę apdovanojimą, atkreipė dėmesį į puikią padangų „EfficientGrip SUV“ kokybę. Šios padangos yra pripažintos tyliausiomis „Goodyear“ padangomis SUV tipo automobiliams. Apdovanojimus organizavo internetinis puslapis Chinasuv.cn bei savaitinis žurnalas „China SUV Weekly“.

Šių metų apdovanojimų nugalėtojus atrinko pramonės ekspertai ir žiniasklaidos atstovai, kurie nuo 2013 m. lapkričio mėnesio galėjo balsuoti internete. Iš 70 finalininkų buvo atrinkta 18 skirtingų prekės ženklų, kurie gavo apdovanojimus skirtingose kategorijose. Technologijos ir kokybės dėka, padangos „Goodyear EfficientGrip SUV“ buvo pripažintos geriausiomis savo kategorijoje.

–        „Įmonė „Goodyear“ savo klientams tiekia puikios kokybės padangas, kurios atitinka jų lūkesčius. Šis apdovanojimas mūsų rankose yra patvirtinimas, kad mūsų pastangos yra efektyvios“ – teigia Ben Chao, „Goodyear“ rinkodaros viceprezidentas Kinijoje.

Padangos, sukurtos naudojant technologiją „QuietTread“ užtikrina tylų ir komfortišką važiavimą bei garantuoja puikų sukibimą posūkiuose. Protektoriaus raštas sumažina triukšmą bei slopina vibraciją, todėl važiavimas tampa daug komfortiškesniu.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!