„Continental“ ekranas turintis daugiau galimybių

20 rugpjūčio 2014, 22:44

„Continental“ pristatė naują HUD tipo ekraną, kuris turi daugiau galimybių. Šis ekranas žymiai padidins saugumą ir važiavimo komfortą.

Informacija apie greitį, automobilio parametrus, navigacijos parodymai – tai yra jau standartinė įranga aukštesnės klasės automobiliuose. Atsižvelgdama į pirkėjų norus ir remdamasi pažangesnėmis technologijomis „Continental“ sukūrė naują ekraną, kuris yra kaip interaktyvi sistema, padedanti vairuotojui priimti sprendimus.

Paprastų, spalvotų simbolių pagalba ekranas šalia visų pagrindinių rodmenų rodo ir realią situaciją kelyje, informuoja vairuotoją apie galimą pavojų ir pasiūlo optimalius sprendimus. Visi perspėjimai yra aiškūs, nes rodomi priekiniame stikle priešais vairuotoją.

Ši nauja „Continental“ sistema AR-HUD, naudojasi priekinės ir galinės kameros teikiama informacija, GPS duomenimis, bei daviklių, sumontuotų visame automobilyje, duomenimis. Atstumo jutikliai (Adaptive Cruise Control, ACC), kurie sumontuoti automobilyje, perspėja apie artėjantį automobilį ir pasiūlo vairuotojui pasirinkti kitą eismo juostą.

Ekrane sumontuota DMD technologija, kuri naudojama skaitmeniniuose kino projektoriuose. Šis naujos technologijos „Continental“ ekranas padės vairuotojui greičiau priimti sprendimus ir padidins vairuotojo reakcijos laiką. HUD technologiją „Continental“ vysto nuo 2003 metų, kai pirmą kartą pradėjo gaminti ekranus lengviesiems automobiliams.

Šių naujos technologijos ekranų serijinę gamybą „Continental“ planuoja pradėti 2017 metais.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!