LUMAG stato modernią gamyklą Vidurio Europoje

22 spalio 2012, 22:00

2012 m. gegužės mėnesį buvo pradėta statyti nauja LUMAG gamykla. Tai didžiausia įmonės investicija per 25-erius veiklos metus, kurios biudžetas net 70 mln. zl. Gamykla, kuri smarkiai padidins gamybos pajėgumus, įsikurs Lenkijos mieste pavadinimu Budzyn.

Trijų kilometrų atstumu nuo dabartinės gamyklos vietos, bus atidaryta moderniausia gamykla Vidurio Europoje, kurioje įrengtos visiškai automatizuotos gamybos linijos, skirtos aukštos kokybės stabdžių trinkelių gamybai.

Bendras gamyklos plotas 18 969 kv.m., jį sudaro gamybos ir sandėliavimo, sanitarinės patalpos ir administracinis pastatas.

– „Stebėjimai parodė, kad klientai nelinkę pirkti labai pigių, greitai nusidėvinčių, Europos kokybės standartų neatitinkančių, detalių. Taip pat klientai neteikia pirmenybės labai brangiems, pervertintiems prekiniams ženklams, vadinamiems „Premium prekiniais ženklais“ – teigia LUMAG pardavimo skyriaus vadovas Krzysztof Žywanowski – „Nauja LUMAG investicija  yra atsakas į sparčiai didėjančią stabdžių trinkelių paklausą tarp vairuotojų ir mechanikų, kurie pirkdami prekę, ieško „aukso viduriuko“. Tai turi būti labai geras ir išbandytas produktas, pagamintas Europoje ir parduodamas rinkoje už prieinamą kainą. Toks yra LUMAG, toks yra BRECK ir to reikia mūsų klientams“ – pridūrė Krzysztof Žywanowski.

Gamykla bus įsikūrusi šalia nacionalinio Lenkijos kelio Nr. 11, gamyklą atidaryti numatoma 2013 m. rugpjūčio mėnesį.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!