„Mahle“ didina pajėgumus Rusijoje ir Baltarusijoje

7 liepos 2014, 10:13

2014 metų birželį „Mahle“ atidarė pramoniniame rajone Vorsino logistikos centrą, kuris yra Rusijos mieste Obninskas, tarp Maskvos, Kijevo ir Minsko.

Arnd Franz – valdybos narys atsakingas už atsarginių detalių rinką ir Dimitrijus Zimin – naujo logistikos centro direktorius, pasitiko svečius ir nukirpo atidarymo juostą. Pakviestieji į atidarymą galėjo pamatyti sandėlį, kurio plotas 10400 kv.m ir apžiūrėti ofiso ir mokymų patalpas, kurių bendras plotas 1800 kv.m.

Tarp 270 pakviestųjų svečių buvo ir Zalivatskis Ruslanas Anatolijevičius, Kalugos srities gubernatoriaus pavaduotojas, vietinių įmonių atstovai ir vadovai, atsarginių dalių pardavėjai. Naujame logistikos centre dirba 44 darbuotojai.

– „Mūsų klientams Rusijoje ir Baltarusijoje sukūrėme organizaciją, garantuojančią greitą „Mahle“ produktų pristatymą“ – patvirtino Arnd Franz – „Mūsų komanda kuria pasiūlą šiai augančiai rinkai ir užtikrina aukščiausią aptarnavimą. Sandėliuojamos prekės sutrumpina pristatymo terminą. Taip pat galime suteikti klientams techninį aptarnavimą iš karto vietoje“ – papildė Arnd Franz.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!