„Inter Cars Lietuva“ – socialiai atsakinga įmonė

25 birželio 2014, 23:25

Vasara bene kiekvienam vaikui tampa nepamirštamu nuotykiu dėl daugelio priežasčių: vieni susiranda naujų draugų, kiti pamato neregėtas vietas, patiria neišdildomus įspūdžius. Tačiau ne paslaptis, jog stovyklos, kad ir kokios jos bebūtų (turistinės, sportinės, kūrybinės, meninės) visus naujus potyrius sujungia į vieną didelę visumą ir padaro jaunuosius žmones laimingesnius.

Pasitaiko, kad daugiavaikių ar stokojančių šeimų atžalos turi mažiau galimybių. Šį kartą socialiai atsakinga įmonė UAB „Inter Cars Lietuva“ pasirūpino ir suteikė socialiai remtiniems vaikams progą patirti nepakartojamą vasaros nuotykį.

KAIP?

Penktadienį, birželio 6d., Vilniuje vyko AIESEC in ISM organizuotas renginys, kurio metu net 70 aktyvių, protingų ir savo tikslų siekiančių vaikų gavo po 400 LT vertės kelialapį į stovyklą „Summer to discover“, kurios tikslas yra skatinti kūrybiškumą anglų kalbos mokymais. Įdomu ir tai, kad šios stovyklos dešimt vadovų bus žmonės, atvykę iš pačių įvairiausių pasaulio kampelių (Graikijos, Indijos, Taivano, Malaizijos, Honkongo…). Grįžtant prie renginio temos, jame dalyvavo ne tik organizatoriai, laimingi vaikai su savo šeimomis, bet ir tikrą stebuklą sukūrusios UAB „Inter Cars Lietuva“ marketingo skyriaus vadovas Jaroslav Lozovskij. Stebint viską iš šalies, buvo gera ir smagu suvokti, kaip nuoširdžios pastangos ir geri darbai daro mūsų pasaulį gražesnį.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!