„Volvo“ pasirinko padangas „Michelin“

11 birželio 2014, 22:09

Nuo 2014 m. birželio mėnesio visi automobiliais „Volvo S60” ir „Volvo V60 Polestar” bus parduodami su gamykliškai sumontuotomis sportinėmis padangomis „Michelin Pilot Super Sport”.

„Volvo“ atstovai pabrėžė, kad aukštos kokybės padangos „Michelin“ yra būtinos automobiliams su tokiais parametrais. Modelis „Polestar“ yra greičiausias šio prekės ženklo modelis, kuris dėka šešių cilindų variklio su turbokompresoriumi ir 350 AG 100 km / h greitį pasiekia per 4,9 s.

Šiose padangose yra naudojamos trys technologijos:

·       Aramidinis sluoksnis – jis yra padidinto stiprumo, todėl padangos lietimosi plotas lieka nepakitęs ir išcentrinė jėga kontroliuojama, net esant dideliems greičiams.

·       „Bi-Compound“ mišinys – technologija, sukurta specialiai lenktyninėms padangoms. Joje naudojamas įvarių gumų mišinys. Išorinis protektoriaus gumos sluoksnis yra ypač kietas, tai garantuoja maksimalų sukibimą posūkiuose esant sausai kelio dangai. Padangų šonas yra pagamintas iš mišinio, kuris garantuoja sukibimą su šlapia kelio danga.

·       Kintama kontaktinio paviršiaus forma „Variable Contact Patch 2.0.“ leidžia visiškai kontroliuoti automobilį net staigiuose posūkiuose.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!