„Delphi“ stabdžių diskai, atitinkantys ECE R90 standartą

8 rugpjūčio 2017, 10:44

Neseniai nustatytos taisyklės, susijusios su pritarimu R90, taikomos tik diskams ir stabdžių būgnams transporto priemonėms, registruotoms iki 2016 metų lapkričio 1 dienos. „Delphi“ gaminami stabdžių diskai jau keletą metų atitinka šias normas.

Iki sertifikavimo firmos „Delphi“ stabdžių diskai praėjo testus ECE R90, atitinkančius R90 standartą.

Šiuo metu stabdžių diskai skirti naujiems automobiliams, registruotiems iki 2016 metų lapkričio pirmos dienos, bus pristatyti oficialiai, sertifikuoti ir patvirtinti R90. Be to „Delphi“ užtikrina sertifikavimą R90  ir ankstesnių modelių diskams.

-Reikia paminėti, jog kiekviena stabdžių sistemos dalis turi atitikti tokius pačius kriterijus kaip ir dalys, pagamintos automobilių surinkimui (OE).Stabdžių sistema – tai vienas iš svarbiausių mūsų saugumo elementų,- aiškina Alex Ashmore,, „Delphi Product & Service Solutions“ prezidentas.

– Štai todėl visas dalis projektuojame ir tvirtiname tik tada, kai garantuojamas tas pats našumas, ilgaamžiškumas kaip ir OE dalims. Kaip pirmaujantis Tier-1 klasės gamintojas, jau seniai priėmėme tokią strategiją, todėl sertifikavimo įvedimas nedaro įtakos mūsų procedūroms,- priduria Ashmore.

Tačiau, pramonėje ir transporto priemonių naudotojams tai diametralus posūkis. Sertifikavimo įvedimas R90 lengvųjų automobilių stabdžių diskams ir būgnams bei stabdžių trinkelėms, apsunkins žemesnės kokybės pakaitalų, negarantuojančių saugumo gamybą.

  • „Delphi“ klientai kaip ir transportų priemonių vartotojai nuo šiol turės papildomas kokybės garantijas, – argumentuoja Ashmore.
  • Mūsų klientai gali pirkti „Delphi“ diskus be jokių abejonių, žinant, jog įsigis aukštos kokybės produktą, kurį žino ir mėgsta ir kuris papildomai gavo automobilių kokybės ženklą. Tokia situacija visi patenkinti.

Siekiant patenkinti sertifikavimo reikalavimus su „Delphi“ diskais bus atlikti sudėtingi bandymai: dinaminės trinties palyginimo, esant didelei apkrovai arba terminio nuovargio europinėse laboratorijose, įgaliotose atlikti šiuos bandymus. Diskų matmenys, geometrinės charakteristikos, cheminė sudėtis ar mechaninės savybės buvo kruopščiai įvertintos, siekiant patvirtinti, kad yra aukštos kokybės OE dalių alternatyva ir tuo pačiu atitinka R90 standartą. Produkcijos atitikimas yra prižiūrimas, o diskai atitinka sertifikatą.

Po patvirtinimo, ant kiekvieno „Delphi“ stabdžių disko yra „Delphi“ ECE R90 numeris. Panaši informacija yra pakuotės etiketėje. Žymėjimas turi pateikti išsamią informaciją apie transporto priemonių modelius pagal ECE R90 standartą.

– Įregistruotų iki 2016 m. lapkričio 1 d. transporto priemonių „Delphi“ stabdžių diskai yra išbandyti ir atitinka R90 standartus, – daro išvadą Ashmore.

– Mes taip pat atliekame diskų sertifikavimą ir senesniems automobiliams, kurie jau yra mūsų pasiūlyme. Tai savanoriškas veiksmas ir liudija apie mūsų besąlygišką siekį aukščiausių kokybės standartų.

Be standartinių produktų linijų, siūlomų stabdžių diskų, „Delphi“ dar siūlo pilnai padengtus stabdžių diskus, diskus su aukšta anglies kokybe, diskus perforuotus ir diskus su  ABS guoliais bei žiedais.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!