Nauja alyvos linija „Shell Helix Professional“

23 balandžio 2014, 22:39

„Shell Helix Professional“ – tau nauja linija variklinės alyvos lengviesiems automobiliams. Ši alyva suprojektuota remiantis naujausiais automobilių gamintojų reikalavimais. Ši alyva skirta automobilių gamintojams (OEM), automobilių pardavėjams bei automobilių servisams. Šios linijos produktai yra gaminami įvairių markių automobiliams su skirtingomis technologijomis. Alyva yra gaminama tiek benzininiams, tiek dyzeliniams varikliams.

Alyva gaminama remiantis automobilių gamintojų reikalavimais

Ant modifikuotų etikečių atsirado užrašas „Professional”, kuris informuoja, jog tai yra būtent šios linijos produktas. Ant etikečių taip pat yra rašomos specifikacijos, kurios padeda automobilių servisų darbuotojams parinkti tinkamus tepalus. Norint tinkamai parinkti tepalus, užtenka žinoti tik automobilio markę, pavyzdžiui:

• „Shell Helix Ultra Professional“ AV-L 5W-30 – alyva skirta VW grupės automobiliams;
• „Shell Helix Ultra Professional“ AR-L 5W-30 – alyva „Renault“ markės automobiliams;
• „Shell Helix Ultra Professional“ AM-L 5W-30 – alyva automobiliams BMW ir „Mercedes – Benz“;
• „Shell Helix Ultra Professional“ AP-L 5W-30 – alyva automobiliams „Peugeot“ ir „Fiat“.

Linijoje „Shell Helix Professional“ yra 12 variklinių alyvų, iš kurių 10 yra produktai „Shell Helix Ultra Professional“, kurie yra pagaminti naudojant sintetines technologijas. Kiti du produktai – „Shell Helix HX7 Professional“ AF 5W-30 ir „Shell Helix HX7 Professional“ AV 5W-30 pagaminti sintetinės technologijos pagrindu.

– „Geriausias mūsų alyvos kokybės įrodymas yra faktas, kad „Shell Helix Ultra“ produktus naudoja tokios įmonės kaip „Ferrari“, „BMW“, „Hyundai“, „VW“, „Mercedes-Benz“. Tai reiškia, kad vairuotojai, kurie ieško aukštos kokybės variklinės alyvos, gali būti garantuoti „Shell Helix Ultra“ produktų kokybe.“ – teigia Łukasz Radzymiński, „Shell“ Lenkijos pardavimų vadovas.

{uri:/gallery/13}

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!