„Brembo“ stabdžiai pirmieji reitinguose

15 balandžio 2014, 23:45

Vokietijos žurnalų apie automobilius ir motociklus skaitytojai rinko geriausią produktą automobilių rinkoje. Kategorijoje „Best Brand“ laimėjo įmonė „Brembo“.

Žurnalas „Autobild“ paskelbė neseniai atliktos skaitytojų apklausos rezultatus. 68 % iš daugiau nei 70 000 apklaustųjų teigė, kad „Brembo“ yra geriausias prekės ženklas automobilių stabdžių gamintojų srityje. Šiems rezultatams įtakos turi „Brembo“ prekės ženklo pasiekimai sporte, kuriuos „Brembo“ perduoda kasdieniams automobiliams.

Motociklų sporto mėgėjai taip pat mano, kad „Brembo“ varomoji jėga yra technologinės naujovės stabdžių sistemos srityje. 45 707 žurnalo „Motorrad“ skaitytojų įvertino „Brembo“ stabdžių trinkelių efektyvumą ir kokybę bei aštuntą kartą iš eilės, įmonei leido nugalėti šioje srityje.

Žurnalo „Autozeitung“ skaitytojų buvo paprašyta išrinkti geriausią automobilių pramonės prekės ženklą. 26 % iš 19 419 apklaustųjų pasirinko įmonę „Brembo“.

Populiarus Vokietijos žurnalas „Auto Motor und Sport“ taip pat atliko apklausą. 66,5 % balsų iš 115 000 buvo atiduoti įmonei „Brembo“. Palyginti su praėjusiais metais, tai 1,5 % daugiau.

Įmonė „Brembo“ taip pat gavo apdovanojimą „Tuning Award 2013“. Žurnalo „Swiss Auto Illustrierte“ apklausos metu, 81,1 % iš 1 100 apklaustųjų savo balsus atidavė už „Brembo“ sportinius stabdžių diskus.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!