„Dunlop“ pristato padangas mažiems automobiliams

23 kovo 2014, 20:20

„Dunlop“ Europos padangų rinkai pristato naują modelį „StreetResponse2“, skirtą mažiems automobiliams. Padangos parduodamos 13, 14 ir 15 colių dydžio. Naujos padangos pasižymi geresniais rezultatais šlapiame ir sausame kelyje, trumpesniu stabdymo keliu bei 10 % ilgesniu tarnavimo laiku, lyginant su ankstesniu modeliu.

–        „Kuriant naujas padangas, skirtas mažiems automobiliams, dėjome visas pastangas, kad jos atitiktų visus „Dunlop“ kokybės parametrus. Dėka to, padangos „StreetResponse2“ iš kitų padangų išsiskiria rezultatais, esant sausai bei šlapiai kelio dangai“ – teigia Guillaume Carli, „Dunlop“ direktorius Europoje, Artymuosiuose Rytuose bei Afrikoje.

Siekiant pagerinti rezultatus šlapiame kelyje, buvo sukurta nauja padangų forma, labiau suapvalintais kontūrais.

{uri:/gallery/9}

Centrinė briauna pagerina sukibimą posūkiuose. Bendra padangų kostrukcija ir nedidelė masė sumažina pasipriešinimą riedėjimui.

–        „Padangos „StreetResponse2“ taip pat pasižymi gereniais rezultatais, palyginus su ankstesniu modeliu, kalbant apie stabdymo kelią. Stabdymas šlapiame kelyje sutrumpėjo 2 metrais, o sausame 1,5 metro. Daug dėmesio skyrėm ir kitam svarbiam kriterijui – ilgaamžiškumui. Dėka patobulinimų, naujo modelio ilgaamžiškumas padidintas 10 %” – teigia Guillaume Carli.

Šios padangos įvertintos B kategorija, kalbant apie sukibimą su šlapia kelio danga ir C kategorija, kalbant apie pasipriešinimą riedėjimui.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!