Nauja „Brembo“ stabdžių sistemos detalių motociklams paieškos programa

15 kovo 2014, 0:46

„Brembo“ pristato naują internetinę programą, kurioje yra visa prekių ženklų „Brembo“ ir „Marchesini“ motociklams pasiūla. Programa leidžia greitai ir efektyviai pasirinkti stabdžių sistemą automobiliui.

„Brembo“ motociklams

„Brembo“ pristatė įrankį, kuris padeda išsirinkti stabdžių sistemos dalis iš viso „Brembo“ ir „Marchesini“ katalogo. Programa pritaikyta kiekvienam motociklo tipui. Progama supažindina su įdomiomis smulkmenomis, paaiškinimais ir video, skirtiems tiems, kurie nori daugiau sužinoti apie geriausius stabdžius motociklams.

Įvedus tam tikrą informaciją į paiešką, pvz.: markę, variklio galią ir pagaminimo datą, paieška nustatys visus „Brembo“ ir „Marchesini“ pasiūlymus ir identifikuos produktus, kurie yra tinkami Jūsų motociklui ir vietą, kur galite juos įsigyti. Nauja „Brembo“ motociklų stabdžių sistemos paieška apima daugiau nei 7 000 motociklų modelių. Paieškoje yra visi motociklai: pradedant išskirtiniais sportiniais motociklais, populiariausiais motoroleriais bei motociklais, skirtais turizmui, baigiant motociklais, pagamintais pagal užsakymą bei cross ir enduro tipo motociklais.

Nauja „Brembo“ paieška taip pat apima visus, prieinamus rinkoje, „Brembo“ ir „Marchesini“ produktus. Su viena užklausa pasiūloma daugiau nei 100 įvairių produktų: diskai, cilindrai, sankaba, suportai ir t.t. Visi produktai skirstomi į keturias kategorijas:

·       Racing (lenktynės) – prekės, reikalingos reikliausiems motociklams;

·       Performance (charakteristikos) – produktai, skirti motociklams Cafe Racers;

·       Premium – produktai, kurie visiškai atitinka OE dalis;

·       Genuine – produktai, naudojami kaip originali įranga (OEM). Juos naudoja dauguma pirmaujančių motociklų gamintojų.

Kiekvienas produktas yra tiksliai aprašytas, pateikta informacija suteikia vartotojui būtinų žinių apie produktą. Kiekvienai produkto paieškai yra pateikiami papildomi „Brembo“ siūlymai, kurie yra suderinami su ieškomu produktu.

Paieškoje bus nurodomas arčiausiai esantis platintojas iš kurio galima įsigyti produktą, daugiau nei 60 šalių. Šiuo metu ieškoti galima anglų ir italų kalbomis. Nauji produktai yra pridedami reguliariai, todėl vartotojai turi galimybę matyti visas „Brembo“ ir „Marchesini“ naujienas.

„Brembo“ paieška buvo sukurta naudojant technologiją „responsive design”, tai reiškia, kad svetainė prisitaiko prie įvairių dydžių ir rezoliucijos ekranų. Paieška galima naudotis visuose populiariausiuose prietaisuose: kompiuteriuose, planšetiniuose kompiuteriuose bei išmaniuosiuose telefonuose.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!