„Comma“ automobilių sporte

12 kovo 2014, 22:13

Daugiau nei 20 metų įmonė „Comma“ dalyvauja įvairiose automobilių sporto šakose.

Automobilių sportas užima pirmaujančias po­zicijas lenktyniaujant techninės plėtros srityje, jam būdingi vis nauji iššūkiai. Firmos „Comma“ privalumas automobilių sporto srityje – tai rezultatų siekimo aistra, kuri yra būdinga visai firmai.

„Comma“ nenustodama siekia tobulumo, o jos plati programa, sukurta remiantis šios firmos dalyvavimu automobilių sporte, sudaro tvirtą pagrindą daugybei jos siūlomų gaminių. Jie atitinka reikalavimus, keliamus pirmaujančių šios srities konkurentų.

Firmos „Comma“ istorija automobilių sporte prasidėjo anksčiau, tačiau 2013 m. firma tvirtai įžengė į šios rūšies sporto pasaulį tiek techni­nės partnerystės, tiek rėmimo srityse. Šie veiks­mai įrodo tai, kad firma „Comma“ pradeda nau­ją dalyvavimo automobilių sporte erą.

Techninė partnerystė

GP2 komanda „Carlin“

Firma „Comma“ tiekia įvairius produktus GP2 komandai „Carlin“, kuri naudoja juos savo trans­porto priemonėse bei dirbtuvių įrenginiuo­se. Šios firmos produktai taip pat naudojami lenktyniniuose sunkvežimiuose bei „Carlin“ dirbtuvėse.

Pagrindinė „Carlin“ komandos bazė įsikūrusi Farnham, Didžiojoje Britanijoje. Tai viena iš ko­mandų, pasiekiančių aukščiausius rezultatus bolidų lenktynėse, išskyrus „Formulę 1“.

Ši komanda pelnė pavydėtiną reputaciją visų lygių bolidų lenktynėse ir suteikia puikų pasi­rinkimą būsimoms lenktynių žvaigždėms. Su šia komanda bendradarbiauja daugiau kaip 190 vairuotojų, tarp jų vairuotojai, startuojan­tys „Formulėje 1“: Kimi Raikkonen, Sebastian Vettel, Jean-Eric Vergne, Daniel Ricciardo ir Max Chilton.

GP2 lenktynės, kurios yra pagrindinis „Formulės 1“ užnugaris, startuoja jau aštuntą sezoną. Šios lenktynės vyksta visame pasaulyje žinomose trasose įvairiose šalyse. 2013 metais lenktynės vyko kartu su 11 iš 19 „Formulės 1“ pasaulio pir­menybių, organizuojamų FIA. Todėl tai suteikia puikią galimybę vairuotojams parodyti savo sugebėjimus „Formulės 1“ komandoms ir kar­tu siekti aukščiausių automobilių sporto šakų viršūnių.

BRDC lenktynės „Formulė 4“

Firma „Comma“ tieks savo produktus visoms BRDC 2013 metais rengiamoms „Formulės 4“ lenktynėms.

BRDC rengiamos „Formulės 4“ lenktynės yra naujovė ir vyksta nuo 2013 metų. Jos sudaro vairuotojams galimybę žengti pirmąjį karjeros žingsnį bolidų lenktynėse.

„Formulės 4“ lenktynių iniciatorius yra buvęs „Formulės 1“ vairuotojas Jonathan Palmer. Šios lenktynės yra remiamos „British Racing Drivers’ Club“ (BRDC) ir suteikia progą jauniems bei ambicingiems vairuotojams pasimokyti ir siekti pergalės, taip pat gauti pagalbą, reikalingą no­rimam rezultatui pasiekti.

„Motorsport Vision“

Firmos „Comma“, kuri yra Jonathano Palmerio organizacijos „Motorsport Vision“ techninė par­tnerė, produktai naudojami dirbtuvėse visose lenktynių arenose.

Organizaciją „Motorsport Vision“ (MSV) 2004 metais įkūrė John Britten, seras Peter Ogden bei Jonathan Palmer. Tai viena pirmaujančių organizacijų, veikiančių automobilių lenktynių srityje, bei pagrindinė Didžiojoje Britanijoje esančių lenktynių trasų operatorė.

MSV yra penkių lenktynių trasų, esančių Di­džiojoje Britanijoje (Brands Hatch, Oulton Park, Snetterton, Cadwell Park ir Bedford Autodrome), savininkė ir operatorė.

Objektuose, priklausančiuose organizacijai MSV, vyksta šios lenktynių serijos: DTM („Deutsche Tourenwagen Masters“), WTCC („World Touring Car Championship“), BTCC („British Touring Car Championship“), „British Superbike Champi­onship“, BRDC „Formulės 4“ pirmenybės ir kitos.

„PalmerSport“

Firma „Comma“ yra lenktynių „PalmerSport“ techninė partnerė, todėl jos produktai (nuo aušinimo skysčio iki stabdžių skysčio) naudoja­mi visuose šiose lenktynėse dalyvaujančiuose automobiliuose.

„PalmerSport“ lenktynių iniciatorius buvo Jo­nathan Palmer. Jos rengiamos nuo 1991 metų ir yra didžiausias pasaulyje automobilių sporto renginys. Automobilius, dalyvaujančius „Pal­merSport“ lenktynėse, gali išbandyti firmos klientai bei privatūs asmenys, jie didina objekto „Bedford Autodrome“ patrauklumą, taip pat yra puikiai pritaikyti lenktynėms.

Rėmimas

Visas GP2 komandos „Carlin“ vairuotojo Jolyo­no Palmerio – kylančios GP2 lenktynių žvaigž­dės – automobilis yra papuoštas firmos „Com­ma“, kuri yra jo rėmėja, spalvomis ir logotipu.

Jolyon dalyvauja GP2 lenktynėse jau trejus me­tus. 2013 metais jis perėjo į „Carlin“ komandą. Per savo karjerą jam pavyko iškovoti antrąją vietą FIA „Formulės 2“ lenktynėse (2010 metais), taip pat iškovoti pergalę 2012 metais Monake vykusiose gatvių lenktynėse, kai priklausė ko­mandai „i-Sport“ .

Lenktynėse „Ginetta Junior“ Willo Palmerio vairuojamas automobilis „Ginetta“ papuoštas kompanijos „Comma“ logotipu. „Ginetta Junior Championship“ yra organizuojamos lygiagre­čiai su „British Touring Car Championship“ seri­jos lenktynėmis, galinčiomis pasigirti nemažė­jančiu populiarumu.

Will Palmer kilęs iš Didžiosios Britanijos ir jau dvejus metus startuoja serijoje „Ginetta Junior Championship“, kurioje įrodo, kad turi didžiu­les galimybes ir talentą. Jis yra Jonathano sū­nus ir Jolyono jaunesnysis brolis. Jam tik 16 metų. Šiam lenktynininkui pavyko sėkmingai debiutuoti ir pirmais metais 11 kartų užimti vietas pirmajame dešimtuke bei užbaigti sezo­ną dvyliktoje vietoje, nors dalyvavo ne visose lenktynėse.

BRDC lenktynės „Formulė 4“. Nuo 2013 metų firma „Comma“ remia naują BRDC organizuoja­mą lenktynių „Formulė 4“ seriją. Pagal šią para­mos programą, visuose 24 lenktynėse startuo­jančiuose automobiliuose naudojami firmos „Comma“ produktai, taip pat automobiliai yra papuošti jos logotipu.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Anonimas, 12 kovo 2014, 22:15 0 0

Cia perku parduodu?:D

Atsakyti