Padangos „Michelin“ pasiekė dar vieną rekordą

7 lapkričio 2013, 23:33

„Millbrook“ trasoje, Didžiojoje Britanijoje, buvo bandoma pasiekti 12 pasaulio ir 6 Didžiosios Britanijos ilgų distancijų grečio rekordų. Automobilis „Vauxhall Astra“ 2.0 CDTi, su padangomis „Michelin Pilot Super Sport“, per vieną dieną pravažiavo 4 800 km, vidutinis gretis buvo 200 km / h.

Šiuo metu yra laukiama, kol rezultatus patvirtins FIA – Tarptautinė Automobilių Federacija ir MSA – Didžiosios Britanijos motorinio sporto asociacija.

–          „Mes dirbome su „Michelin“ nuo pat projekto pradžios. Lapkričio mėnesį vykusiuose bandymuose „Millbrook“ trasoje, automobilis „Vauxhall Astra“ su „Michelin“ padangomis įveikė 4 800 km. Šie tyrimai parodė, kad padangos „Michelin Pilot Super Sport“ gali susidoroti su šiuo iššūkiu.“ – teigia Volker Strycek, „Opel“ / „Vauxhall“ motorinio sporto direktorius.

Trasa „Millbrook’s High Speed Bowl“ yra apie 75 km į šiaurią nuo Londono, jos ilgis yra 3,2 km. Ši trasa yra apskritimo formos ir jos išorinė pusė yra šiek tiek išlenkta, tai leidžia pasiekti didesnį greitį. Greitis buvo išlaikomas apie 200 km / h, tai buvo sudėtingas išbandymas varikliui, pavarų dėžei, pakabai ir padangoms.

–          „„Michelin“ turi didžiulę patirtį įvairių tipų lenktynių ir automobilių sportui skirtų padangų gamyboje. Todėl aš buvau visiškai tikras, kad mūsų padangos tinka ekstremalioms sąlygoms, kurios dominavo „Millbrook“ trasoje bandymų metu. „Michelin“ parodė puikius rezultatus manevringumo ir ilgaamžiškumo atžvilgiu, tuo pat metu išlaikant aukščiausią saugumo lygį. Tvarumas ir aukšta kokybė yra „Michelin“ filosofijos pagrindas.“ – teigia Malcolm Scovell, „Michelin“ komercijos direktorius Didžiojoje Britanijoje.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!