Padangos Bridgestone Blizzak LM-32s ADAC bandymuose

17 spalio 2013, 19:47

Žieminių padangų ADAC bandymuose padangos „Bridgestone Blizzak LM-32s“ aprašomos kaip „labai gerai subalansuotos“, o ADAC Motorwelt aprašo, kaip „pasiekiančias geriausių rezultatų ant šlapios kelio dangos“.

„Bridgestone“ patenkinta padangų „Blizzak“ rezultatais

Neseniai paskelbti naujausi žieminių padangų bandymų rezultatai. Bandymai vyko 2013 m. rugsėjo mėnesį, o juos atliko Europoje pirmaujantys automobilių klubai: ADAC, TCS ir ÖAMTC. Padangos „Bridgestone Blizzak LM-32s“ užėmė 2 vietą iš 15 vertintų padangų modelių. Šis modelis įveikė konkurentus ant šlapios kalios dangos ir gavo 2,2 taškus (tai tik 0,1 mažiaus nei gavo lyderis).
Bandymų rezultatuose rašoma: „labai gerai subalansuotos, geriausios savo klasėje esant drėgnai kelio dangai, taip pat geros esant sausai kelio dangai, su mažomis kuro sąnaudomis.“ (Žieminių padangų bandymai ADAC 2013, 09/2013).

Naujausiuose bandymuose padangos „Blizzak LM-32s“ gerai pasirodė ir kituose reitinguose. Naujausios sportinės „Bridgestone“ padangos gavo ir kitus svarbius sertifikatus, pvz.: prestižinį ženklą „TÜV Performance Mark”, nepriklausomų bandymų metu, kuriuos atlieka Vokietijos organizacija TÜV SÜD. Padangų modelis „Blizzak LM-32s“ laimėjo bandymus stabdant ant šapios kelio dangos bei esant akvaplaningui. Taip pat „Blizzak“ padangos įveikė visus konkurentus esant sausai kelio dangai bei snieguotai kelio dangai.

Įmonės „Bridgestone“ koncentracija į žiemines padangas, patvirtinta nemažomis išlaidomis moksliniams tyrimams ir plėtrai, atskleidė jos įsipareigojimus siūlyti savo klientams produktus, užtikrinančius saugumą ir patikimumą, esant bet kokioms oro sąlygoms ir bet kokiu metų laiku. Siekiant savo įsipareigojimus taikyti praktikoje, įmonė „Bridgestone“ investavo į naujus įrenginius ir bandymų įrangą, savo bandymų kelyje Švedijoje, kuris veikia jau nuo 2009 metų. Ten ir buvo sukurtos ir išbandytos padangos „Blizzak“. Nuo to laiko, kai padangos „Bridgestone“ 1988 m. buvo įvestos į rinką, jų parduota jau daugiau nei 170 mln.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!