DELPHI parodoje IAA Frankfurte

11 rugsėjo 2013, 17:40

Artėjančioje parodoje IAA Frankfurte DELPHI pristatys technologijas, padedančias vairuotojui vairavimo metu. Pirmoji pasaulyje integruota radaro ir kameros sistema DELPHI kitais metais bus pradėta montuoti automobiliuose VOLVO.

DELPHI RACam parodoje IAA

Naujausiais DELPHI sprendimais siekiama sumažinti tragiškų avarijų keliuose skaičių. Tai bus įmanoma su pažangiomis pagalbos vairuotojui technologijomis, kaip RACam, kuri bus pradėta montuoti VOLVO automobiliuose 2014 m. pabaigoje. RACam kartu su pažangiomis radarų sistemomis, vaizdo kameromis ir duomenų sugretinimu, leis naudotis visomis aktyviomis saugumo funkcijomis.

DELPHI tiekė jutiklius „Volvo Group“, kuri yra vienintelė automobilių gamintoja, dalyvavusi projekte SARTRE (Saugios transporto priemonės kelyje), kuris baigėsi 2012 m. SARTRE transporto priemones sudarė pirmaujantys sunkvežimiai bei trys VOLVO automobiliai (S60, V60 ir XC60) – visi valdomi autonominių sistemų ir galintys pasiekti greitį iki 90km/h. DELPHI taip pat dalyvauja projekte „Non Hit Car and Truck“. Tai Švedijos nacionalinių mokslinių tyrimų programa, kurios metu įmonės „Volvo Trucks“ ir „Volvo Car Group“ kuria naujos kartos saugumo ir automatinio vairavimo sistemas.

DELPHI stendas Frankfurto parodos metu įsikurs 5.1 salėje.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!