MICHELIN padangos, skirtos naujausiam PORSCHE automobiliui

15 liepos 2013, 22:00

MICHELIN yra išskirtinis pasaulinis padangų tiekėjas naujausiam PORSCHE PANAMERA automobiliui. Naujausiam PORSCHE PANAMERA bus tiekiamos 3 modelių 12 skirtingų dydžių padangos.

Šiam automobiliui jau patvirtinti šie padangų modeliai: vasarinės „Pilot Super Sport“, žieminės „Pilot Alpin 4“ bei „Pilot Sport All Season Plus“, skirtos Amerikos rinkai.

„Michelin Pilot Super Sport“

Vasarinės sportinės aukštos kokybės padangos yra pagamintos iš aramido pluošto, su „Bi-Compound“ protektoriaus raštu ir kintančios formos kantaktiniu paviršiumi „Variable Contact Patch 2.0“.

Pagrindinis aramido pluošto privalumas – padidėjęs atsparumas tempimui. Jis yra lengvas, tačiau penkis kartus tvirtesnis nei tokios pačios masės plienas. Naudojant aramidą, padangos lietimosi plotas lieka nepakitęs, o išcentrinė jėga veiksmingai kontroliuojama net važiuojant dideliu greičiu.

Specialiai sportinėms padangoms sukurta technologija „Bi-Compound“ sudaryta iš įvairių rūšių gumos mišinių, naudojamų vidinėje bei išorinėje padangos dalyje. Protektoriaus gumos sluoksnis yra pagamintas iš sunkiųjų molekulių grandinių, kurių kietumas buvo pasirinktas atsižvelgiant į maksimalų sukibimą posūkiuose važiuojant sausame kelyje. Vidinėje padangos dalyje naudojamas gumos mišinys, kuris užtikrina puikų sukibimą šlapiame kelyje.

„Michelin Pilot Alpin 4“

Žieminės padangos, kuriose naudojama technologija „Ridge-n-Flex“, sudarytos iš dviejų pagrindinių komponentų. Pirmasis komponentas – tai protektorius, jame didelis dėmesys skirtas briaunų tobulinimui. Kampuotas protektorius užtikrina optimalų stabilumą ir tikslesnį vairavimą.

Kitas komponentas – tai minkštas gumos mišinys „HelioCompound 3G“, kuris išlieka lankstus net esant žemai temperatūrai, taip suteikdamas geresnį sukibimą ant ledo, sniego ir šlapiame kelyje. Šiame mišinyje naudojamas silicio ir saulėgrąžų aliejaus mišinys.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!