Pristatoma hidrofobinė nanodanga NANOAUTO Textile & Leather

3 liepos 2013, 22:00

Tai apsauginė nanodanga, skirta automobilio apmušalams ir odai.

Šis produktas tikrų tikriausias išsigelbėjimas nemėgstantiems švarinimosi procedūrų, tačiau siekiantiems išlaikyti švarius automobilio salono apmušalus – purvas, riebalų dėmės, netyčia išlietos sultys, šunų išterliotos sėdynės – tai kiekvieno vairuotojo kasdieniniai rūpesčiai. Nebevarkite – apsaugokite savo salono vidų TEXTILE & UNVARNISHED LEATHER NANOCOATING.

Šis produktas sukuria mikromolekulinį sluoksnį aplink kiekvieną audinio skaidulą, taip sukurdamas visapusišką, itin efektyvią ir kartu nematomą apmušalų apsaugą. Šis, vos keleto nanometrų sluoksnis, apsaugos Jūsų apmušalus nuo įvairių skysčių (sulčių, nešvaraus vandens, kavos ir pan.) riebalų ir purvo. Molekulinės dangos poveikis, dar vadinamas „Lotuso efektu“, nes neleidžia purvui džiūstant įsigerti į medžiagą, todėl nešvarumus bus galima lengvai nuvalyti. Netgi įprastai sunkiai išvalomos dėmės nebesukels rūpesčių. Šios dangos dėka, nereikės jokių sudėtingų, brangių valymo priemonių – visos dėmės ir nešvarumai gali būti pašalinti naudojant vandenį ir medžiaginę šluostę. Kadangi priemonė yra visiškai nekenksminga, galite ją naudoti nesijaudindami dėl vaikų ir gyvūnų – NANOAUTO ne tik pasirūpins Jūsų vaikų saugumu, bet ir švaria aplinka.

TEXTILE & UNVARNISHED LEATHER NANOCOATING suteikiami privalumai:

• Nanodanga išlieka efektyvi apie 1-2 metus;

• Paviršius efektyviai sulaiko vandenį ir aliejų;

• Paviršius tampa lengvai valomu;

• Paviršiaus spalva, lietimo pojūtis išlieka visiškai nepakitę;

• Priemonė prilygsta geriausiems šiuo metu siūlomiems impregnatoriams;

• Produktas saugus ir paprastas naudoti;

• Produktas atsparus sausam valymui;

• Medžiagos pralaidumas orui išlieka nepakitęs;

• Priemonė neturi jokio poveikio pačiai tekstilei, odai;

• Padengtas audinys visiškai nekenksmingas žmogaus sveikatai;

• Aukštas padengimo lygis – padengiama kiekviena audinio skaidula.

Naudojimo sritys

Automobilio salono veliūriniai, odiniai apmušalai, automobilio kilimėliai ir pan.

Naudojimui reikalingos sąlygos

Padengiant pasirinktą paviršių, šis turi būti sausas, švarus, dengiant ir 2 val. po dengimo paviršius negali sušlapti, jo negalima liesti. Temperatūra dengimo metu turi būti aukštesnė nei 5 laipsniai šilumos (+5°C). Negalima dengti šlapio paviršiaus, ar priemonę naudoti temperatūrai esant mažesnei nei 5 laipsniai šilumos (+5°C). Pastebėjus NANOAUTO sukurtos dangos silpnėjimą, tiesiog švariai nuvalykite paviršių. Jei tai nepadės, vadinasi, susilpnėjo molekulinė danga, todėl siekdami atstatyti nano apsaugą, padenkite poveikį praradusias vietas iš naujo.

Žemiau pateikiame video apie šį produktą.

Priemonę galima įsigyti el. parduotuvėje www.nanotekas.lt

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!