Valeo naujiena – ClimFilter Supreme

14 gegužės 2013, 22:00

„ClimFilter Supreme“ yra pirmasis salono filtras Europoje, kuris neutralizuoja alergenus.

Žiedadulkės, alergenai ir salono filtrai

Standartiniai, nuo žiedadulkių apsaugantys arba medžio anglies salono filtrai nėra visiškai veiksmingi norint apsisaugoti nuo alergenų. Kadangi žiedadulkės yra nuo 6μm iki 100μm dydžio, standartiniai filtrai jas sulaiko. Tačiau, laikui bėgant, žiedadulkėse esantys alergenai, gali prasiskverbti per filtrą ir patekti į automobilio saloną. Alergenai yra mikroskopinio dydžio ir išlieka aktyvūs, todėl gali sukelti alergines reakcijas. Todėl net patys veiksmingiausi standartiniai filtrai nepakankamai reaguoja į alergenus.

Dėka polifenolių sluoksnio, nauji, patentuoti filtrai „Valeo ClimFilter Supreme“ fiksuoja alergenus, esančius ant filtro paviršiaus ir juos neutralizuoja. Šis filtras yra dvispalvis. Abiejų pusių spalvos nurodo kokia technologija yra panaudota. Pilka spalva – aktyvintų anglių technologija, ruda spalva – polifenolio technologija.

Polifenolio sluoksnis apsaugo nuo alergenų patekimo į automobilio saloną (neutralizuoja alergenus). Aktyvuotos anglies sluoksnis apsaugo nuo kietųjų dalelių (dulkių, žiedadulkių, sporų, bakterijų, suodžių ir t.t.), didesnių, kaip 0,1μm dydžio kenksmingų dujų (ozono, azoto dioksido, tolueno, butano, sieros dioksido ir t.t.) ir nemalonių kvapų.

Aukštos kokybės salono filtras yra būtinas ne tik tinkamam A/C sistemos veikimui, bet ir vairuotojo bei keleivių komfortui ir saugumui. Todėl „Valeo“ rekomenduoja keisti „ClimFilter Supreme“ reguliariai, kas 15 000 km arba kasmet. „Valeo“ rekomenduoja važinėti uždarytais automobilio langais, kad išvengti alergenų patekimo į automobilio vidų.

Daugiau informacijos apie „ClimFilter Supreme“ filtrus galite rasti gamintojo internetiniame puslapyje.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!