Magneti Marelli pristato dieninių LED žibintų rinkinį

28 balandžio 2013, 22:00

Įmonė „Autoakstė“ rekomenduoja „Magneti Marelli“ dieninių LED žibintų rinkinį.

Siūloma produkcija:

• Pagaminta ES

• Įtampa – 12 / 24V

• Elektros energijos suvartojimas – 4W (2x2W)

• Spalvos temperatūra: 6000 K

• Šviečiantis paviršius 25,9 cm ²

• Šviesos stipris: 220 lm

• 4 LED diodai

• Sistemos budėjimo režimas

• Oficialus prototipo testas ECE R87, E9 homologacij

Kaip pasirinkti tinkamus dieninius LED žibintus?

Renkantis dieninius LED žibintus yra labai svarbu, kad šios rūšies žibintai atitiktų tam tikrus įstatymų numatytus parametrus. Rinkoje parduodami pigūs dieniniai LED žibintų rinkiniai dažnai nepasižymi privalomomis charakteristikomis ir neturi įstatymiškai būtinų sertifikatų. Prieš įsigyjant LED dienos žibintus reikėtų žinoti, kad jie turi homologaciją. Jos E numeris kartu su sertifikatą išdavusios šalies kodu turėtų būti nurodyti ant LED dienos žibinto stiklo. Rinkitės tik tuos LED dienos žibintus, kurie turi ir po sumontavimo gerai matomus bei aiškius identifikavimo žymėjimus bei E numerius. Pagal Europoje patvirtintas nuostatas, minimalus kiekvieno LED dienos žibinto bendras šviečiantis paviršius turėtų būti ne mažesnis kaip 25cm ².

„Magneti Marelli“ siūlomas dieninių LED žibintų komplektas LPQ080 turi visas aukščiau išvardytas savybes ir atitinka teisės aktus. Norėdami įsigyti šiuos žibintus, kreipkitės į įmonės „Autoakstė“ pardavimų vadybininkus. Magneti Marelli dieniniai LED žibintai bus pristatomi tiesiai iš tiekėjo sandėlio per 5 darbo dienas.

Svarbu tinkama instaliacija

Nors „Magneti Marelli“ dieninių LED žibintų komplektą LPQ080 suinstaliuoti yra labai paprasta, tačiau visi darbai turi būti atliekami itin griežtai laikantis visų instaliavimo taisyklių ir pagal numatytą instrukciją. Tam pakanka pagrindinių žinių apie elektros įrenginių montavimą ir sujungimą. Kartu su kiekvienu „Magneti Marelli“ LED dienos šviesos žibintų komplektu Jūs gausite išsamią montavimo intrukciją su pateiktais aprašymais ir paveikslėliais. Instrukcijos pagrindu LED žibintų komplektą instaliuoti bus paprasta kiekvienam automobilio vairuotojui.

Daugiau informacijos čia

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!